Ana Sayfa Siyaset Yusuf Badıllı: Karaköprü'ye söz verdim

Yusuf Badıllı: Karaköprü'ye söz verdim

Bağımsız adaylardan Yusuf Badıllı, son günlerde bağımsız adaylarla ilgili olarak seçimden çekilebilir iddialarına sert yanıt verdi. Badıllı \'ben Karaköprü\'ye söz verdim, bu yüzden sonuna kadar seçimi göğüsleyip sürdüreceğiz\' dedi.

Giriş Tarihi: 4 Mart 2014 Salı 03:23
Yusuf Badıllı: Karaköprü'ye söz verdim

Badıllı, çekilme iddialarını ortaya atanlara seslenerek, 'onlar önce geçmişleri ile hesaplaşıp belediyenin arsalarını nasıl haraç mezat sattıklarını, nasıl ahbap çavuş ilişkisi içerisine girerek, aynı bölgedeki yapılara farklı kat yükseklikleri verdiklerini anlatsınlar.


Önce halka hesap versinler. Halk onları denedi ve ne kötülükler yaptıklarını da gördü. Biz o kötülükleri Karaköprü'ye yapmacağız. Çünkü söz verdik' dedi.
30 Mart yerel seçimlere doğru Karaköprü'de seçim propagandaları iyice çekişmeli bir hal alıyor. Tüm parti adayları gibi bağımsız adaylarda etkili çalışmalarını sürdürüyor.
Yeniurfa'ya konuşan ve seçimlerden çekilmesinin söz konusu olmadığını söyleyen, Badıllı, bir aşiretten birkaç kişinin desteği demek o ilenin tamamının desteğinin alındığı anlamına gelmemektedir. Son günlerde kamuoyuna benzer söylemlerle sadece bir balon şişiriliyor.
Ancak bu balon 31 Mart sabahı patlayacak, bunu herkes görecek' şeklinde konuştu.
Sözünün eri olduğunu kaydeden Badıllı, hizmet için belediye başkanlığına talip olduğunu bu yüzden de iftira atanlar ve hırsızlık yapanlarla yürümeyeceğini söyledi.
Bugüne kadar Karaköprü'de belediye hizmeti yürüten yönetimlerin hep rant odaklı hareket ettiğini sadece kendini düşünen bir anlayışa hizmet ettiklerini belirten Badıllı, 'kimse bizi Karaköprü'ye hizmet etmekten uzaklaştıramacak' şeklinde konuştu.
Badıllı, önemli projelerinin olduğunu ve halkın kimin ne kadar gerçekçi projeler ortaya koyabileceğini ve projelerin ne kadarının gerçekleştirilebilir olduğunun farkında olduğunu kaydederek, 'benim projelerim gerçekçidir, ne yapılabilecekse o dur. Sırf oy avcılığı için laf olsun torba dolsun şeklinde vaatlerimiz yoktur. Biz hizmetin en iyisi için Karaköprü Belediye Başkanlığına talibiz' dedi.


yeniurfa gazetesi


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Babacan: ‘Esnaf can derdinde, Saray vergi peşinde’

Babacan: ‘Esnaf can derdinde, Saray vergi peşinde’

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık