Ana Sayfa Dünya Vekil Özşavlı’dan zehir zemberek açıklamalar!

Vekil Özşavlı’dan zehir zemberek açıklamalar!

RHA AJANS/RHA) - Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özşavlı, sosyal medyadaki yayınında zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Vekilin hakaret içerikli sözlerine vatandaşlar yaptıkları yorumlarla tepki gösterdi.

Giriş Tarihi: 19 Nisan 2020 Pazar 23:06
Vekil Özşavlı’dan zehir zemberek açıklamalar!

 Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özşavlı önceki gün kendi sosyal medya hesabında canlı yayın yaptı. Ancak Vekil Özşavlı yayında açtı ağzını yumdu gözünü. İddiaya göre Viranşehirli olan Murat Sever isimli vatandaş Ankarada mağdur olan bir vatandaş ile ilgili bir paylaşım yaptı. Şanlıurfa Milletvekili Halil Özşavlı’nın canlı yayınında kendisine Murat Sever isimli vatandaş sorulunca vekil açtı ağzını yumdu gözünü. “BAZEN BİZİ ARAR YALAKALIK YAPAR, YAĞ ÇEKER” Ak Parti Milletvekili Halil Özşavlı, sosyal medyadaki canlı yayınında Murat Sever isimli vatandaş ile ilgili, “Ankara’daki hasta ile ilgili paylaşım oldu, bu konuyla ilgili bir bilgi, onu birazdan vereceğim. Bir tane meczup var. Meczup mu diyeyim deli mi diyeyim Allah ıslah etsin. Bazen bizi arar yalakalık yapar, yağ çeker. Bazen sosyal medyada bize hakaret eder. Aslında adam değil, kale almaya da gerek yok. Bir vatandaşımız Keçiören’de hastanede imiş. Sözde kendisine gazeteci diyen bir Facebook gazetecine ulaşmış” açıklamalarını yaptı.

“KİN VE NEFRET DOLU BU CÜMLELER HİÇTE YAKIŞIK KALMADI” Murat Sever isimli Viranşehirli vatandaş ise milletvekili Halil Özşavlı’nın kendisine hakaret ettiği videoyu kendi sosyal medya hesabında paylaşarak, “Oylarımızla milletvekili olan birinin Ankara'da mağdur olan bir vatandaş için yaptığım bir paylaşım için canlı yayında şahsıma kullandığı kelimeler. İktidar partisi bir vekilin birde doçent doktorluk eğitimi alan bir öğretim görevlisinin ağzından dökülen kin ve nefret dolu bu cümleler hiçte yakışık kalmadı. Alnımız açık elhamdülillah çok şükür. Herkes kendine yakışanı yapar, takdir halkımızın...Ne güzel söylemiş Yunus emre, gezdim Halep’i Şam’ı, ettim ilmi talep, meğer, ilim geride imiş, illâ edep, illâ edep” açıklamasını yaptı. Murat Sever’in kendi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamanın altına binlerce Şanlıurfalı vatandaş yorum yaparak tepki gösterdi. İşte o yorumlardan bazıları: Ali Tuğcu: Bu meczup dediğin adam senden çok Viranşehirlilerin dertleriyle dertleniyor insanlara yardımcı oluyor. Bu üslup yakışmadı sana Halil hoca burada sen kendini küçültün yazık insanlara tepeden bakmazsın. Sen bu milletin hizmetkarısın onlar seni bu koltuğa oturttu almasını da bilir. Murat bey bizim için değerli bir Viranşehir aşığıdır. Kibir şeytandandır Ferhat Uzun: Gerçekten şok oldum. Çok yazık. Bizim suçumuz kimse kusura bakmasın Selahattin Orhan: Her ne olursa olsun bir milletvekiline yakışmayan bir üslup. Vereceği cevap eleştirinin yapıldığı düzeyde olması gerekirdi demektir ki sayın vekilimiz yapılacak iyi niyetli her eleştirilere de hakaret ederek cevap verme potansiyeline sahiptir. Artık kimse şikâyetleri dile getirmesin o zaman. Mehmet Satın: Yazıklar olsun insanların derdiyle dertlenmeyen bizden değildir her kim olursa olsun. VEKİLE ULAŞILAMADI..! Öte yandan konuyla ilgili Şanlıurfalı Milletvekili'nden bilgi almak isteyen Ruha Haber Ajansı yetkilileri ise kendisine ulaşamadı. İşte Şanlıurfa Milletvekili Halil Özşavlı'nın o videosu:

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DEVA Partisi Viranşehir İlçe Kongresi yapıldı

DEVA Partisi Viranşehir İlçe Kongresi yapıldı

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık