Ana Sayfa Siyaset Vekil Özcan,’Şanlıurfa Reisi Cumhur’unu Yalnız Bırakmayacaktır’

Vekil Özcan,’Şanlıurfa Reisi Cumhur’unu Yalnız Bırakmayacaktır’

24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri nedeniyle yapılan aday tanıtım programının ardından Milletvekili adayları esnaf ziyaretlerini gerçekleştirmeye devam ediyorlar bu doğrultuda AK Aday Özcan sahada vatandaşların taleplerini dinlemeye devam ediyor.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2018 Cuma 01:28
Vekil Özcan,’Şanlıurfa Reisi Cumhur’unu Yalnız Bırakmayacaktır’

Ziyarette vatandaşlarla uzun uzun sohbet eden AK Parti Şanıurfa Milletvekili adayı Halil Özcan, vatandaşların talep ve önerilerini dinleyerek not aldı.

24 Haziran seçimlerinde Şanlıurfa’nın Cumhurbaşkanı ve AK Partiyi yalnız bırakmayacağının altını çizen AK Aday Halil Özcan, “Her gün vatandaşlarımız ve esnafımız ziyaret ediyor, onların talep ve isteklerini dinliyoruz. Vatandaşlarımızı ve esnafımız ile sohbet ettiğimizde şikayetten ziyade teşekkür ile karşılaşıyoruz çünkü vatandaşlarımızda dış güçler tarafından ülkemize yönelik yapılan ekonomik saldırının farkındalar. Ziyaretlerimizde vatandaşlarımızın bizlerin anlatmasına fırsat vermede onların bizlere anlatıyor olmaları gerçekten bizleri mutlu ediyor. Dinlediğimiz sohbet ettiğimiz vatandaşlarımızın ekonominin veya dolardaki dalgalanmanın seçimi etkilemeyeceğini önemli olan vatanın birliği ve huzuru olduğunun altını çiziyorlar. Her gün farklı mahallede farklı köylerde vatandaşlarımız ile buluşmaya devam edeceğiz Şanlıurfa’da bu mübarek şehirde Allah’ın izniyle sıkmadık el bırakmayacağız. Allahın izniyle 24 Haziran seçimlerinde Şanlıurfa’mız Cumhurbaşkanımızı ve AK Partimizi yalnız bırakmayarak dış mihrapların oyunlarını bozacaklardır” şeklinde konuştu.

Yapılan Esnaf gezisinde AK Parti Şanıurfa Milletvekili ve 27.Dönem Milletvekili adayı Halil Özcan’a  Eyyübiye Belediyesi Meclis üyeleri ile AK Parti Eyyübiye ilçe teşkilat üyeleri eşlik etti.

 
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DP'li Uysal, Turgut Özal 'Gerçek bir devlet adamıydı'

DP'li Uysal, Turgut Özal 'Gerçek bir devlet adamıydı'

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık