Ana Sayfa Siyaset Vekil Özcan Harıl Harıl Çalışıyor (VİDEOLU)

Vekil Özcan Harıl Harıl Çalışıyor (VİDEOLU)

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili Adayı Halil Özcan, seçim çalışmaları kapsamında Buğday Borsası esnafını ziyaret ederek 24 Haziran seçimleri için destek istedi.

Giriş Tarihi: 6 Haziran 2018 Çarşamba 01:55
Vekil Özcan Harıl Harıl Çalışıyor (VİDEOLU)

Şanlıurfa Milletvekili Adayı Halil Özcan, AK Parti İl Başkan Yardımcısı İbrahim Kaymaz ve Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi M.İlhami Günbeği ile birlikte Buğday Borsasında esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette vatandaşlarla uzun uzun sohbet eden AK Aday Özcan, vatandaşların talep ve önerilerini dinleyerek not aldı.

AK Parti hükümeti öncesinde seçim sonrası vatandaşların unutulduğunu belirten AK Aday Halil Özcan, “Eski seçimlerde seçim öncesi vatandaşlar ziyaret edilir daha sonra vatandaşlar unutulurdu ama AK Parti hükümeti ile bu algı yıkıldı ve her daim vatandaşlarımız ile iç içeyiz ve böylelikle seçim öncesi gerçekten rahat bir şekilde vatandaşlarımızı ziyaret edip sohbet edebiliyoruz” dedi.

Özcan, AK Parti Hükümetinin Gerçekleştirdiği Projelerin Sahada Yansımasını Görüyoruz

 Gerçekleştirdiği Esnaf Gezisinde Konuşan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Halil Özcan, “Buğday borsası esnafını gezerek 24 Haziran seçimleri için destek istedik. Esnafımızı ve kırsal mahallerden gelen vatandaşlarımız ile sohbet ettiğimizde Allah şükür olumlu düşünceler ile karşılaşıyoruz. Esnafımızın seçimde AK Parti ve Cumhurbaşkanımız destekleyeceklerini belirtiyorlar, vatandaşlarımız dış mihraplar tarafından oynan oyunlarında farkında olduklarını ve Cumhurbaşkanımıza desteklerini her daim sürdüreceklerini belirttiler. Her zaman dile getirdiğimiz gibi onlar konuşur AK Parti yapar ve bunun da sahada yansımasını rahat bir şekilde görüyoruz” şeklinde konuştu.

 
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DP'li Uysal, Turgut Özal 'Gerçek bir devlet adamıydı'

DP'li Uysal, Turgut Özal 'Gerçek bir devlet adamıydı'

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık