Ana Sayfa Siyaset Vekil Önen ve Başkan Kızılelma’dan çat kapı

Vekil Önen ve Başkan Kızılelma’dan çat kapı

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Emin Önen, AK Parti Haliliye Teşkilatı Başkan ve üyeleriyle Emniyet Caddesinde binalara girip dairelerin tek tek kapılarını çalarak seçimde destek olmalarını ve AK Partiye oy vermelerini istediler.

Giriş Tarihi: 11 Mart 2014 Salı 11:31
Vekil Önen ve Başkan Kızılelma’dan çat kapı

Bir yandan ‘çat kapı’ ziyaretlerini sürdüren Önen, çalmadık kapı bırakmayacaklarını belirterek, olanları ve komploları görmek gerektiğini, bu seçimin sadece Şanlıurfa açısından değil Türkiye açısından çok önemli olduğu belirterek neden AK Partiye oy vermelerini istediklerini anlattıklarını söyledi.

 

Şer güçlerin hedefi Tayyip Erdoğan ve AK Parti

 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingi sonrasında adeta Türkiye rekoru kırdıklarını ve 30 Mart günü yapılacak olan seçim coşkusu ve heyecanını daha çok hissettiklerini belirten Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı Parlamenter Asamblesi (AGİTPA) Türk Gurubu Başkanı ve AGİTPA Başkan Yardımcısı, Türkiye-Çin Parlamentolar arası Dostluk Gurubu Başkanı, TBMM AB Uyum Komisyonu Üyesi, TBMM Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu Üyesi, AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdülkadir Emin Önen, “Gezi olaylarından aylar öncesinde planlanan ve gezi olayları ile gün yüzüne çıkan dış güçlerin ve onun içimizdeki işbirlikçilerinin haince tavırları, ülkemiz üzerinde oynanmak istenen oyunları ve milleti sokak istemelerini büyük küçük herkes çok iyi anlamış ve görmüştür. Şer güçlerin hedefi Tayyip Erdoğan ve AK Parti gitsin de Türkiye yine emirleri altına girsin. İçimizdeki akılsız işbirlikçilerinin yaptıkları ise, ‘Başbakan gitsin de, Türkiye parçalansa da çok önemli değil’ diye düşünerek vatandaşlarımıza AK Partiye vermeyin de kime verecekseniz verin veya bölgelere göre, en güçlü rakip partiye verin anlayışıyla resmen ülkemizi eski günlere döndürmek istiyorlar. En basit örneklerini Suriye, Mısır ve son olarak ta Ukranya’da görüyoruz. Suriye, Mısır daha çok uzun yıllar bellerini doğrultamazlar. Ukranya ise bölünmenin eşiğinde” dedi.

 

30 Mart seçimleri Türkiye’nin kaderini tayin edecek

 

Beraberinde Haliliye İlçe Başkanı Av.İbrahim Halil Kızılelma, Encümen adayları İsmail Güneş ve Halil Yetkin ve Haliliye Gençlik Kolları üyeleri ile birlikte seçim çalışmalarını sürdüren Milletvekili Önen, 30 Mart seçimlerinin Türkiye’nin kaderini tayin edeceğini hatırlatarak, “Onun için teşkilatlarımızla, adaylarımızla, Bakanımız ve Milletvekillerimizle hepimiz kapı kapı dolaşarak neden AK Partiye oy verilmesi gerektiğini, neden Başbakana sahip çıkılması gerektiğini anlatıyoruz ve desteklerini istiyoruz” diye konuştu.

 

Emin Önen, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın mitinginde alanları tıklım tıklım dolduran Şanlıurfalı hemşehrilerimize tekrar tekrar candan teşekkür ettiğini belirtti.

 

Herkesle uyum içersinde seçim çalışmalarını sürdürüyoruz

 

Haliliye AK Parti İlçe Başkanı Av.İbrahim Halil Kızılelma ise, teşkilat olarak yönetiminden encümenine ve Başkan adayına kadar hemen herkesle uyum içersinde seçim çalışmalarının gece gündüz demeden sürdürdüklerini belirterek, “Sayın Vekilimizle çat kapı ev ve esnaf ziyaretlerimiz sırasında gördük ki, vatandaşlarımızın başta Başbakanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Milletvekilimize ve AK Partiye de sevgisi büyük ve çok fazla. Birçok yerde bizlere, ‘çok çalışın ancak bize gelmeseniz de oylarımız AK Partiye’ diyenler olduğu gibi, ‘gidin kardeşim, biz zaten Tayyip Erdoğan için oyumuzu AK Partiye vereceğiz’ de diyorlar ve bizlere de sevgi ve saygı duyuyorlar” dedi.

 

Vekil dert dinledi

 

Esnaf gezisi sırasında parasını bina sakinlerinin karşılaması şartıyla, bina bahçelerinin taş döşenmesi konusunda Belediye ile olan sorunlarını iletenlerin yanı sıra, emekli olup maaşının azlığı nedeniyle intibak yasasından faydalanmak isteyenler, fırıncılar odası ile haksız kazanç nedeniyle sorunları olanlar ve daha birçok öneri ve sorunlar dile getirildi, Milletvekili tarafından da not alınarak konuları araştırıp hukuk çerçevesinde yardımcı olacağı belirtildi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tanal Sordu... Şentop Cevapladı: 'Fransız Ama Yerli ! '

Tanal Sordu... Şentop Cevapladı: 'Fransız Ama Yerli ! '

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık