Ana Sayfa Siyaset Vekil Karahan’dan AK SKM’ye ziyaret

Vekil Karahan’dan AK SKM’ye ziyaret

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili, AK Parti, Ar-Ge Başkan Yardımcısı, AK Parti, Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı ve MKYK üyesi Doç.Dr. Zeynep Karahan Uslu, AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM)’yi ziyaret etti...

Giriş Tarihi: 6 Mart 2014 Perşembe 02:08
Vekil Karahan’dan AK SKM’ye ziyaret

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili, AK Parti, Ar-Ge Başkan Yardımcısı, AK Parti, Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı ve MKYK üyesi Doç.Dr. Zeynep Karahan Uslu, AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM)’yi ziyaret ederek SKM Başkanı Av. Ahmet Düşünür’den yapılan çalışmalar konusunda bilgiler aldı ve fikir alış verişinde bulundular. Karahan Uslu, SKM’nin çalışmalarının takdir edilecek kadar çok iyi olduğunu söyledi.

 

AK Parti SKM’yi ziyaret eden Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr. Zeynep Karahan Uslu, Başkan Av. Ahmet Düşünür tarafından SKM birimleri tek tek gezdirilerek yapılan çalışmalar konusunda bilgi verdi.

 

SKM Başkanı Av.Düşünür, Program biriminde her şeyin çok ince elenip iyice araştırıldıktan sonra program oluşturulduğunu ve Bakan, Büyükşehir Başkan adayı yada ilçe Belediye Başkan adaylarının yönlendirildiğini, programın uygulanıp uygulanamadığı konusunda da takipçi olduklarını belirtti.

 

SKM’nin yeri çok uygun ve güzel

 

SKM’de oluşturulan birimlerle ilgili tek tek bilgi alan Uslu, önceki gün gittiği Akçakale ve köylerinde de vatandaşların kendilerine ve AK Partiye gösterilen ilgiden çok memnun olduğunu, bu güzel davranışların gerek parti, gerekse SKM ve kişisel çalışmalar neticesinde olduğunu dile getirdi.

 

SKM’nin yerinin çok uygun olduğunu belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr. Zeynep Karahan Uslu, “SKM, seçim döneminde partimizin mahremi ve beynidir. Yeri de Genel Seçimlerdeki yerden çok daha güzel ve uygun bir yer. İnşaallah seçim sonuçlarımız da çok güzel olur. Güzel bir ortamda çalışılmasından dolayı da mutlu oldum” diyerek çalışanları tebrik ettiğini söyledi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Milletvekili Aydınlık ve İl Başkanı Cidir Esnafın Sorununa Ortak Oldu

Milletvekili Aydınlık ve İl Başkanı Cidir Esnafın Sorununa Ortak Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık