Ana Sayfa Gündem Urfalı müdür görevden alındı! Yerine Urfalılar dururken ithal müdür getirildi

Urfalı müdür görevden alındı! Yerine Urfalılar dururken ithal müdür getirildi

RHA AJANS/RHA) - Şanlıurfa'nın ithal müdür sevdası bitmez bilmezken, görevden alınan Çevre ve Şehircilik İl Müdürü İsmail Işıkdağ'ın yerine Erzurum'dan atama yapılması kentte birçok tepkiyi de beraberinde getirdi.

Giriş Tarihi: 13 Aralık 2020 Pazar 01:28
Urfalı müdür görevden alındı! Yerine Urfalılar dururken ithal müdür getirildi

3 yıldır kentte Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü görevini yürüten ve kentte 7'den 70'e herkesin takdirini kazanan İsmail Işıkdağ görevden alındı. Çevre ve Şehircilik İl Müdürü İsmail Işıkdağ'ın görevden alınmasına henüz tepkiler sürerken, bir tepkide İsmail Işıkdağ'ın boşalan koltuğuna yapılan atamaya yapıldı.

URFA'DA YOK MUYDU, DIŞARIDAN MÜDÜR GETİRİLDİ

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü İsmail Işıkdağ'ın görevden alınmasının ardından göreve hangi Şanlıurfalı bürokratın atanacağı merak konusu olurken, koltuğa Erzurum'dan atama yapıldı. Boşalan koltuğa Erzurum'dan Mahmut Gültekin'in atandığı öğrenildi.

URFALILAR TEPKİLİ!

Şanlıurfalı vatandaşlar Çevre ve Şehircilik İl Müdürü İsmail Işıkdağ'ın görevden alınmasının ardından boşalan koltuğa Erzurum'dan bir ismin atanmasına tepki gösterdi. Şanlıurfalılar, kentte donanımlı birçok bürokrat dururken, atamanın Erzurum'dan yapılmasına anlam veremediklerini ifade etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'da Tam Kapanma Döneminin İlk Hafta Bilançosu Açıklandı

Şanlıurfa'da Tam Kapanma Döneminin İlk Hafta Bilançosu Açıklandı

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık