Ana Sayfa Gündem Urfa’da Büyükşehir için sürpriz aday ve adaylar!

Urfa’da Büyükşehir için sürpriz aday ve adaylar!

(Ruha Haber Ajansı/RHA-Özel Haber) – 24 Haziran’da yapılacak milletvekili seçimine sayılı günler kala Şanlıurfa için sürpriz bir isim ortaya atıldı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Ali Babacan’ın aday gösterileceği söyleniyor.

Giriş Tarihi: 4 Mayıs 2018 Cuma 20:22
Urfa’da Büyükşehir için sürpriz aday ve adaylar!

Şu sıralar aday adayları yapılacak listeyi bekleyedursun, kent halkı için büyük önem taşıyan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı için sürpriz bir isim ortaya atıldı. Öyle ki daha önce Ahmet Eşref Fakıbaba ve Halil Özcan isimleri ortaya atılsa da bu isimler için somut hamleler gelmedi.

Ancak Ruha Haber Ajansı’nın Ankara kulislerinden edindiği bilgilere göre Ak Parti Genel Merkezi, Ali Babacan’ı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday gösterecek. Öte yandan yine kulislerinden alınan bilgiye göre Ali Babacan olmazsa eğer genel merkez Büyükşehir Belediye Başkanlığı için B planını devreye koyacak. Babacan’ın olmaması halinde ise bu seferde Cevdet Yılmaz aday gösterilecek.

Ruha Haber Ajansı’nın Ankara kulislerinden aldığı bilgilere göre sürpriz isimler ve aday gösterileceği yerler şu şekilde olacak:

Melih GÖKÇEK (Van)

Kadir TOPBAŞ (Diyarbakır)

Mehdi EKER (Rize)

Ali BABACAN (Şanlıurfa)

Ahmet DAVUTOĞLU (Konya)

Berat ALBAYRAK (Siirt)

Hüseyin ÇELİK (Ağrı)

Bülent ARINÇ (Mardin)

Orhan MİROĞLU (Mersin)

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ceylanpınar'da skandal: Başkanın olup bitenden haberi yok!

Ceylanpınar'da skandal: Başkanın olup bitenden haberi yok!

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık