Ana Sayfa Yerel Tarihi Gümrükhanı'nda Büyükşehir'den Müzik Ziyafeti

Tarihi Gümrükhanı'nda Büyükşehir'den Müzik Ziyafeti

Sosyal ve kültürel alanlarda çalışmalarını yürüten Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Balıklıgöl bölgesinde bulunan ve her gün binlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği tarihi Gümrükhanı’nda müzik ziyafeti sundu.

Giriş Tarihi: 20 Mart 2021 Cumartesi 23:21
Tarihi Gümrükhanı'nda Büyükşehir'den Müzik Ziyafeti

BÜYÜKŞEHİR TARİHİ GÜMRÜKHANI’NDA MÜZİK ZİYAFETİ

 

 

Sosyal ve kültürel alanlarda çalışmalarını yürüten Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Balıklıgöl bölgesinde bulunan  ve her gün binlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği tarihi Gümrükhanı’nda müzik ziyafeti sundu.

 

UNESCO'ya ‘Müzik Şehri’ adayı olan Büyükşehir Belediyesi, Kültür ve Turizm Daire Başkanlığı Konservatuvar Şube Müdürlüğü Urfa Ahengi Müzik Topluluğu tarafından tarihi Gümrükhan’da yerli ve yabancılara müzik ziyafeti yaşattı.

 

Büyükşehir Belediyesi tarafından 'Müzik Şehri Şanlıurfa' sloganıyla kentin tarihi alanlarında pandemiye uygun yeni normalleşmeye göre konserler veriliyor.

 

Büyükşehir Belediyesi Urfa Ahengi Müzik Topluluğunun bugünkü adresi tarihi Gümrükhanı oldu. Birbirinden güzel Urfa Türkülerini seslendiren ekibe çayını kahvesini yudumlayan vatandaşlar da alkışlarla eşlik etti. Bazı vatandaşların telefonlarını çıkararak anı ölümsüzleştirdiği gözlemlendi.

 

Büyükşehir Belediyesi Urfa Ahengi Müzik Topluluğu yarın saat 16.00'da tarihi Barutçu Han'da düzenleyeceği mini konserle dinleyicileriyle buluşacak.

 
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz ASKF’den resmi kurumlara çıkarma

ASKF’den resmi kurumlara çıkarma

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık