Ana Sayfa Yerel SİMYA OKULLARINDA 2021-2022 EĞİTİM YILI KAYIT DÖNEMİ BAŞLADI.

SİMYA OKULLARINDA 2021-2022 EĞİTİM YILI KAYIT DÖNEMİ BAŞLADI.

Şanlıurfa Simya Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Remzi URLUK, kurumlarının geldiği nokta hakkında, yeni kayıt dönemi ve gelecek planları ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Giriş Tarihi: 4 Şubat 2021 Perşembe 15:00
SİMYA OKULLARINDA 2021-2022 EĞİTİM YILI KAYIT DÖNEMİ BAŞLADI.

Remzi URLUK :"Biz kurumca misyon olarak çağdaş, demokratik, değerlerine bağlı, fikirde özgür nesiller yetiştirme ilkesini benimsiyoruz. Kampüs olarak da çok güzel bir konuma sahibiz. Nitelikli bir akademik kadroya sahibiz. Üretiyoruz, kendimizi sürekli geliştiriyoruz, geleceğe yatırım yapıyoruz, öğrencilerimize geleceğin dilini konuşturmaya çalışıyoruz. Mutlu, cesur gençler yetiştiriyoruz. Donanımlı, geleceğe hitap eden gençler yetiştirmeyi amaçlayan, bunun için çok emek harcayan, ciddi çalışmalar yapan dinamik bir okuluz. Hem akademik hem de sportif başarısı olan öğrencilerimize burslar veriyoruz, gençlerimizi çok ciddi anlamda birçok konuda destekliyoruz. Hiç kimseyi kırmıyoruz, her öğrenciye ulaşıyoruz, iyi rehberlik yapıyoruz ve her zaman gençlerimizin yanındayız. SİMYA, eğitim ve başarı denilince akla gelen ilk eğitim kurumlarından biridir.

ÖZGÜVENLİ VE LİDER BİREYLER YETİŞTİRİYORUZ.

Kulüp çalışmalarımızla öğrencinin kendi ilgi ve yeteneklerini keşfetmesini sağlamak, onları sosyal alanda desteklemek, yetenek ve yaratıcılıklarını geliştirmek, sorgulayan ve düşünen özgüvenli ve lider bireyler yetiştirmek için yoğun çalışmalar yapıyoruz . Bu amaçla robotik kodlama kulübü, resim kulübü, müzik kulübü, spor kulübü,drama ve tiyatro kulübü, satranç kulübü ile öğrencilerimizi destekliyoruz.

YABANCI DİL EĞİTİMİNDE MARKA KURUM SİMYADIR.

Bizler İngilizcenin uluslararası bir iletişim aracı olduğunu ve bu iletişim aracının bir dersten öte günlük bir alışkanlık olması gerektiğini düşünüyoruz. Bunun da klasik, dört duvar arasında, sadece tahtaya yazılarak olmayacağını biliyoruz. Öğrencilerimize okuma, yazma, dinleme ve konuşma yeteneklerini kazandırmaya çalışıyoruz. Bu amaçla bir sınıfta dört farklı yabancı dil öğretmenimizle değişik çalışmalar yaparak öğrencilerimizin gelişimlerini artırmayı amaçlıyoruz.

SİMYA KABUL SINAVI

Okulumuzda burslu okuyacak öğrencilerin tespitini sağlamak için Türkiye geneli kabul sınavı yapıyoruz.Kabul Sınavlarımızı 27-28 Mart ve 3-4 Nisan tarihlerinde yapacağız.Sınav başvuruları 6 Şubat tarihinde başlayacaktır. Simya Okullarında okumak isteyen öğrencileri kabul sınavımıza katılmaya davet ediyorum.

HERKESİ BEKLİYORUZ..

????2021 ajandasının beş gündem maddesi: 1)Dijital eğitim çalışmalarımıza yeni yatırımlar yapmak. 2)Yabancı dil eğitimimizi daha da güçlendirmek. 3)Kurum kültürünü tabana yayarak öğrenci ,veli, öğretmen aidiyet duygusunu artırmak. 4)Karaköprü ilçemizde YKS KURS merkezi açmak. 5)Eğitim ağımızı genişleterek yeni yatırımlar yapmak."

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kızılkoyun nekropolünde ‘Turizm Şehri Şanlıurfa’ konulu fotoğraf sergisi

Kızılkoyun nekropolünde ‘Turizm Şehri Şanlıurfa’ konulu fotoğraf sergisi

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık