Ana Sayfa Siyaset Şeyhanlı Ailesinden Güzel'e Tam Destek‏

Şeyhanlı Ailesinden Güzel'e Tam Destek‏

Şeyhanlı aşiretine mensup Karaköprü eşrafından saygın bir kişilik olan Ahmet Süzen katılım yaptı .Mustafa Bilge ve aileside katılmıştır.Yaklaşık 500 kişi katılıp Ahmet Güzel’i yalnız bırakmadıklarını söylediler.

Giriş Tarihi: 13 Mart 2014 Perşembe 23:11
Şeyhanlı Ailesinden Güzel'e Tam Destek‏

Şanlıurfa Saadet Partisi Karaköprü Belediye Başkanı Ahmet Güzel Yaptığı Açıklamada; bizler Karaköprü için canımızı bile veririz, çünkü Karaköprünün geleceği ve gençlerin geleceği için Karaköprü’de oturan siyaseti seven gençlerin önünü açmak için geliyoruz  biz koltuk sevdalısı değiliz  kendi koltuğumuzu kendimiz götürüceğiz  biz koltuk meraklısı değil biz hizmet meraklısıyız Karaköprü belediyesinde belediye başkanı olduğum zaman Karaköprünün nüfusu 5121’di  buralarda ne yol, su hiçbir şey yoktu o zaman bir gün herkes Karaköprülü olacak dediğim zaman bana güldüler ama şimdi Karaköprülü oldukları için gurur duyuyorum. Şeyhanlı ve bilge  ailesinden gelen tezahüratlarla Karaköprü Güzel’le güzel olacak diye slogan atarak son buldu.AHMET GÜZEL GÖLPINAR MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ‏


Şanlıurfa Saadet Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Ahmet Güzel,Gölpınar mahallesini ziyaret ederek mahalle sakinlerinin sıkıntılarını ve sorunlarını dinledi. Ziyaret sırasında, mahalle halkının sorunlarını dinleyen Karaköprü Belediye Başkan Adayı Ahmet Güzel’in bu kez durağı gölpınar  Mahallesi idi. Gölpınar mahallesi sakinlerini ziyaret eden  Güzel, yaklaşık (50)  vatandaşın evinde de sorunlarını dinledi.
GÜZEL: Vatandaşın hizmetkârıyız
Mahalle ziyaretlerini aralıksız sürdüren ve mahallelerin sorunlarını yerinde inceleyerek Güzel, birinci görevinin vatandaşa hizmet olduğunu söyleyerek, bizler vatandaşın hizmetkârıyız dedi. Güzel, “Görevimiz, vatandaşa hizmet etmektir. Bizler halkın hizmetkârlarıyız, hizmet etmenin mutluluğu hiçbir şeyle ölçülemez.”dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DP'li Uysal'dan insan Hakları Eylem Planı Açıklaması

DP'li Uysal'dan insan Hakları Eylem Planı Açıklaması

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık