Ana Sayfa Gündem Şanlıurfalı Bir Bürokrat Daha Görevden Alındı

Şanlıurfalı Bir Bürokrat Daha Görevden Alındı

Ankara'da, Şanlıurfalı bürokratların az olmasından şikayet edilirken, Ankara'da görev yapan başarılı bürokrat bakanlığın kararı ile görevden alındı.

Giriş Tarihi: 28 Mart 2021 Pazar 17:47
Şanlıurfalı Bir Bürokrat Daha Görevden Alındı

Ankara'da, Şanlıurfalı bürokratların az olmasından şikayet edilirken, Ankara'da görev yapan başarılı bürokrat bakanlığın kararı ile görevden alındı.

İCRACI BİR BÜROKRATMIZ DAHA GİTTİ…..

Uzun yıllardır Tarım ve Orman Bakanlığının her kademesinde görev almış, en son Tarım Reformu Genel Müdürlüğünde Asil Daire Başkanı olarak görev yapan Bekir Sıtkı Özbek, bakanlar kurulunun değişiminin konuşulduğu sırada Pakdemirli tarafından görevinden alındı. Ülkemize pamuk ıslahçısı olarak 8 adet pamuk çeşidi kazandırmıştır. Harran, Çukurova , Amasya ve Denizli ovalarının drenaj sorunlarını gideren projelere imza atan, 1 milyon m3 lük bir sulama göleti Tokat'a kazandıran bürokratımız, ayrıca bölgemizde ve Şanlıurfa’da tarımsal sulama kullanılan elektriğin %65 sübvasyonlu kullanılmasın sağlayarak çiftçilerimizin 2,5 milyar elektrik Borcunu ödeyen bunun yanında sulama birliklerimizin 100 milyon Borcunu sıfırlayan kararname yi Cumhurbaşkanına imzalayıp ve bunu uygulayan başarılı bürokratımızın daha üst göreve gelmesi bekleniyorken maalesef yine Şanlıurfalı olması sebep gösterilerek asil olarak yürüttüğü görevinden alınmış ancak başarılarından dolayı vekaletle aynı göreve lütuf olarak verilmiştir. Adana da görev yaptığı sırada Şanlıurfalılar Dernek Başkanlığı nıda yürüten bürokratımız , kucaklayıcı tavrından dolayı Adana daki Şanlıurfa lıların gönlünde taht kurmuştuır. Hem adanalı hemşehrilerimizin hem de Şanlıurfalıların bakanlıkdaki uğrak yeri olan makamı, maalesef bir oldu bittiyle sonlandırılmaya çalışılmaktadır. Şanlıurfa daki her partili milletvekilinin ve akil insanının bu yapılan haksızlığı durdurması, hatta daha üst göreve atanması için Cumhurbaşkanımız nezdinde göreve davet ediyoruz.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ceylanpınar'da skandal: Başkanın olup bitenden haberi yok!

Ceylanpınar'da skandal: Başkanın olup bitenden haberi yok!

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık