Ana Sayfa Siyaset Şanlıurfa’da MHP’ye Yoğun İlgi (VİDEOLU)

Şanlıurfa’da MHP’ye Yoğun İlgi (VİDEOLU)

(Ruha Haber Ajansı/RHA)-Şanlıurfa MHP Milletvekili Halil Bakış’ın seçim bürosunun açılış programına katılan MHP Şanlıurfa Milletvekili adayları ve il teşkilatı yöneticileri karşılaştıkları yoğun ilgiden memnun oldu.

Giriş Tarihi: 2 Haziran 2018 Cumartesi 15:34
Şanlıurfa’da MHP’ye Yoğun İlgi (VİDEOLU)

Haliliye ilçesi eski OSM hastanesi karşısındaki büro açılışına binlerce vatandaşın yanı sıra siyasette duayen olmuş Seydi Eyüpoğlu’nun oğlu Ahmet Eyüpoğlu, Havşanlı mahalle muhtarı Mahmut Aynıberk, Yenisu mahallesinden Arsan ailesi ve Tepedibi mahalle sakinleri katıldı.

 

MHP Şanlıurfa Milletvekili adayı Halil Bakış’ın seçim bürosu açılışına katılan MHP MYK üyesi Şanlıurfa milletvekili adayı İbrahim Özyavuz önemli açıklamalarda bulundu, işte o açıklamalardan satır başları.
24 HAZİRAN SEÇİMLERİ FARKLI BİR SEÇİM
Önümüzdeki 24 Haziran seçimleri Türkiye cumhuriyeti devletine diz çöktürmeye çalışanlarla, milli ve yerli politikalar üretmeye ant içmiş Milliyetçi Hareket Partisi ve Ak partinin kurduğu kadroların cumhur ittifakı arasında geçecektir.
Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan MHP ve AKP’nin yeni sistemde ortak cumhurbaşkanı adayıdır. Önceliğimiz Cumhurbaşkanlığı seçiminin ilk turda farklı bir sonuç ile bitirilmesidir. Cumhurbaşkanımızı ilk turda seçerek dünyaya tüm İslam aleminin umut bağladığı Türkiye’nin artık ayaklarına zincir vurulamayacağını göstereceğiz. İkinci hedefimiz yaptığımız cumhur ittifakı ile parlamentoda Ak parti ile eşit bir şekilde temsil edilmektir. MHP olarak kırk dokuz yıldır bu ülkenin bütünlüğü ve parçalanmaz bekası için çalışıyoruz. Bilge liderimiz sayın Devlet Bahçeli beyin öncülüğünde önce ülkem sonra partim ve ben anlayışıyla hareket ediyoruz. MHP olarak hiçbir kurum kuruluş, herhangi bir yapıdan ve dış destekli güç odaklarından destek almadık, gücümüzü siz aziz milletimizden alarak sırtımızı milletimize yasladık.
URFAYI ADIM ADIM GEZİYORUZ
Dün Siverek’teydik bugün Viranşehir’deydik şimdi Haliliye’deyiz yarın gündüz Ceylanpınar’da akşam Eyyübiye’de olacağız… İlçelerimizde Milliyetçi Hareket Partisine çok büyük bir teveccüh var. Bu ilgi ve teveccühün nedeni bilge liderimizin dediği gibi ‘’Bu millet kırk dokuz yıldır adımın devlet olduğunu biliyordu ama nasıl bir devlet adamı olduğumu 15 temmuz gecesi gördü’’. 15 temmuzdan sonra bu millet bizi anlamaya başladı ama aslında bizim çizgimiz her zaman aynıydı.
HALİLİYE URFANIN EN BÜYÜK İLÇELERİNDEN BİRİ
Halili’ye ilçemizin 200 bin seçmeni var ve bu dört milletvekili demek oluyor, bu dönem bu dört milletvekilinden biri neden Halil Bakış olmasın ? Kendisini yetiştirmiş bilgili birikimli önemli bir iş adamı olan Halil Bakış neden sizi temsil etmesin? Meclise İçinizden biri olan Halil Bakış’ın yerine tanımadığınız birini mi göndereceksiniz? 24 Haziran’da Haliliye’nin Halil bakışı meclise göndereceğine inanıyorum.
AF ÇIKACAK
MHP’nin seçim beyannamesi açıklandı, sizden ricam beyannameyi iyi okumanız, şuan gündemde de olan af yasasını biz seçim beyannamemizde açıkladık, Devlet beyimiz af istediyse olur inşallah. Bugün bu konuyla ilgili açıklamaları oldu bayrama doğru af ile ilgili yasanın bitirileceğini umuyorum.
URFALILARA SÖZÜMÜZ VAR
Urfa’da artık kangren olmuş elektrik sorununu söz veriyorum sizin bize vereceğiniz yetki ile çözeceğiz. Urfa için vereceğimiz ilk önerge bu olacak, yasalar dahilinde tedaşın anlaşmasının fesh edilmesini talep edeceğiz. Milliyetçi Hareket Partisini Urfadan birinci parti olarak gönderin eğer biz size hizmetkar olup hizmeti ayağınıza getirmezsek ikinci dönemde bize oy vermeyin.
Ve son olarak size bir söz daha vermek istiyorum ben ve arkadaşlarım vatandaşlarımızı özellikle Urfa’dan ve diğer illerden gelen misafirlerimizi meclis kapısında giriş kartı randevu gibi engellerle muhatap etmemek için Ankara’da özel ofisler açacağız vatandaşımız bu ofislerde dinlenip derdini sıkıntısını halledip gidecektir.

 

 
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DP'li Uysal, Turgut Özal 'Gerçek bir devlet adamıydı'

DP'li Uysal, Turgut Özal 'Gerçek bir devlet adamıydı'

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık