Ana Sayfa Siyaset Şanlıurfa Valisi Küçük, Akçakale de

Şanlıurfa Valisi Küçük, Akçakale de

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Akçakale'de çadır kenti ziyaret etti

Giriş Tarihi: 4 Mart 2014 Salı 03:39
Şanlıurfa Valisi Küçük, Akçakale de

Şanlıurfa Valiliğine atanan İzzettin Küçük'ü, Akçakale Kaymakamı Eyüp Fırat, Akçakale Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan, İlçe Jandarma Komutanı Cem Yılmaz, İlçe Emniyet Müdürü Sunay Balıklıkaya ve daire amirleri karşıladı. Akçakale kaymakamlığında bir süre kalan Vali Küçük daha sonra Akçakale gümrük kapısına geçerek sınırda incelemelerde bulundu.

Vali Küçük, Akçakale gümrük kapısındaki temaslarının ardından Suriyeli mültecilerin barındığı Süleyman Şah Konaklama tesislerine geçti. Vali Küçük burada yetkililerden çadır Kent hakkında brifing aldı. Çadır Kent yönetimiyle toplantı salonunda bir araya gelen Vali Küçük, çadır kentte faaliyete gösteren Suriyeli kadın meclisi, gençlik ve çocuk meclisinden sorunlarını dinledi. Daha sonra çadır Kent içerisinde bulunan hastane ve spor alanını gezdi.

 

Çadır kentte yapılan hizmetleri yerinde inceleyen Vali Küçük, burada çalışan yetkili ve personele özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Vali Küçük, Süleyman Şah Konaklama tesislerindeki incelemelerinin ardından Şanlıurfa'ya döndü

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tanal Sordu... Şentop Cevapladı: 'Fransız Ama Yerli ! '

Tanal Sordu... Şentop Cevapladı: 'Fransız Ama Yerli ! '

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık