Ana Sayfa Siyaset OVA’NIN ÇELİK KOLU

OVA’NIN ÇELİK KOLU

Ak parti Şanlıurfa milletvekili ve çalışma sosyal güvenlik bakanı Faruk Çelik yerel seçim kapsamında Harran belediye başkanı ak parti adayı Mehmet Özyavuz’a destek kapsamında ovaya çıkartma yaptı.Binicil aşiretini ak saflarına çekerek ovayı beşik gibi salladı.

Giriş Tarihi: 1 Mart 2014 Cumartesi 17:19
OVA’NIN ÇELİK KOLU

Harran ilçesi küplüce köyünde Binicil aşiret mensuplarından ak parti  Harran ilçe meclis üyesi adayı Ahmet Boğa ve Mustafa Aktaş’ın organize ettigi ve Harran belediye başkanı Mehmet Özyavuz’a destek vermek için  toplantıya binlerce kişi katıldı. Harran belediye başkanı Mehmet Özyavuz, Yaptığı  açıklamada şunları kaydetti, Öncelikle bizleri yalnız bırakmayan siz Ak Parti ye gönül vermiş vatandaşlarımıza gönülden teşekkür ederim. Malumunuz Büyük Şehir statüsüne girdik bundan sonra hizmetler belediye tarafından sunulacak, daha önce de biz ilçe köy ayırımına girmedik eşitliği bozmamak için elimizden geleni yaptık, Bundan sonra da olmayacak 7 gün 24 saat sizlerin hizmetinde olacağız. Biz size hizmete talibiz bu organizeyi yapan başta binicil aşiretine ak parti Harran ilçe meclis üyesi adayı Ahmet Boğa’ya binicil aşiret mensubu Mustafa Aktaş’a teşekkürlerimi sunuyorum . Dedi.Harran ilçesi küplüce köyünde toplantıya katılanlar arasında ak parti il başkanı Yusuf Eğilmez,Ak parti Harran ilçe meclis üyesi Mahmut Gündoğdu,Akçakale eski belediye başkanı Feyyaz Gündoğan,Reha sula birliği başkanı Mehmet Türki Gündoğan,Ak parti il yönetimin’den Tamer Gündoğan,aşiret mensubu İsa Işıkdağ ve ak parti Harran ilçe meclis üyesi Mustafa Çakır katıldı.

Ak parti Şanlıurfa milletvekili çalışma sosyal güvenlik bakanı Faruk çelik açıklamasında ilk olarak arapca selamlama konuşması yaparak başladı.Ak parti harrana ilçesine neler kazandırdığını anlattı.Çelik,Harran ak partinin kalesidir 3 yıldır ovanızdayım hiçbir zaman güleryüzünüzü eksik etmediniz.Bizler ak parti olarak Harran ilçesine 243 km asfalt yaptık,212 stabilize yol yaptık,15 köyün alt yapısını bitirdik,34 okul Harran ilçemize kazandırdık.Bakanlar kurulunda elektrik sorununu çözmeye çalışaçağız,15 köyün alt yapısını bitirdik haranda sit sorunu vardı bunun çüzümü istendi bizden mevcut başkanımız geldi gitti ve sorunu çözmek için 1 derece olan site alanını 3 dereceye aldık şu an çalışmalar tamamlamak üzeri biz hizmet partisiyiz Türkiye’de bu 10 yıl içersinde neler yaptığımızı sizler biliyorsunuz 2 buçuk yıl sonra yine seçim döneminde yine karşınıza geldik Allaha şükür başımız dik alnımız açık olarak huzurlarınızdayız. Harran belediye başkanı Mehmet özyavuz’u önce Allaha sonra size emanet ediyorum dedi.Harran ilçesi küplüce köyünde yaklaşık beş bin kişiye yemek ikram edildi yemek sonrası karşılıklı sohbetle sona erdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa DEVA Partisi'nden 'Kadına Şiddet Açıklaması'

Urfa DEVA Partisi'nden 'Kadına Şiddet Açıklaması'

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık