Ana Sayfa Siyaset Önen ve Çiftçi'den Kadın Kolları Seçim Bürosuna ziyaret‏

Önen ve Çiftçi'den Kadın Kolları Seçim Bürosuna ziyaret‏

AGİT PA Başkan Yardımcısı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Emin Önen, İl Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Karadağ, Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi ve beraberinde Karaköprü Belediye Meclis üyesi Mehmet Nimetoğlu, İlçe Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Büyükfırat, Karaköprü Kadın Kolları Başkanı Fadime Aydın, Karaköprü Meclis üyeleri Eda Çakmaklı, Ümran Bilim, Vildan Polat ve İl SKM Temsilcisi Müslüm Abacıoğlu, İbrahim Kayıhan Güllüoğlu, Emin Güllüoğlu ile birlikte Karaköprü Kadın Kolları Seçim bürosunu ziyaret ettiler.

Giriş Tarihi: 16 Mart 2014 Pazar 12:14
Önen ve Çiftçi'den Kadın Kolları Seçim Bürosuna ziyaret‏

AGİT PA Başkan Yardımcısı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Emin Önen, İl Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Karadağ, Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi ve beraberinde Karaköprü Belediye Meclis üyesi Mehmet Nimetoğlu, İlçe Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Büyükfırat, Karaköprü Kadın Kolları Başkanı Fadime Aydın, Karaköprü Meclis üyeleri Eda Çakmaklı, Ümran Bilim, Vildan Polat ve İl SKM Temsilcisi Müslüm Abacıoğlu, İbrahim Kayıhan Güllüoğlu, Emin Güllüoğlu ile birlikte Karaköprü Kadın Kolları Seçim Bürosunu ziyaret ettiler.


Ziyarette konuşan Milletvekili Önen, kadınların başımızın tacı olduğunu ve onların gayretiyle seçimi kazanacaklarına inandıklarını söyledi.


Kadınlarımız daha çok çalışıyor


Kadınlarımızın erkeklerden çok daha fazla çalıştıklarını görmekten mutluluk duyduğunu belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Emin Önen “Öncelikle hepinizi tebrik ediyorum. Kadınlarımız biz erkeklerden çok daha fazla çalışıyor. Allah hepinizden razı olsun. Kadınlarımız da, erkeklerimiz de 30 Mart sabahına kadar hiç durmayacağız, çalışacağız. Kapı kapı dolaşacağız, birebir görüşmeler yapmaya devam edeceğiz. Karaköprü beldemiz artık ilçe oldu. Karaköprü Belediye Başkanı ve adayımız Av. Nihat Çiftçi, Büyükşehir olan Şanlıurfa’mızın Büyükşehir Belediye Başkan adayı Celalettin Güvenç ile birlikte hem ilçe merkezine, hemde mahalle olan bağlı köylerimize hizmet götürecekler. Tabi yapılacak çalışmaların aynı zihniyette ekipler tarafından yapılması sorunların bir an evvel giderilmesine vesiledir. Hele 17 Aralık itibariyle başlayan karalama kampanyaları, iftiraları, hattan inançlı kabul ettiğimiz insanların kapı kapı dolaşarak AK Partiye oy vermemeleri konusundaki çalışmalarını göz önünde bulundurursak, ne kadar çok çalışmamız gerektiğini, insanlarımızı aydınlatmamızın şart olduğunu, bu seçimin artık normal bir yerel seçim olmaktan çıktığını ve ülkemizin, çocuklarımızın geleceğinin belirlenmesi seçimi olduğunu düşünerek, sağduyulu herkesin 30 Mart günü oylarını AK Partiye vermelerini istiyoruz” dedi.


Önen, kadınların başımızın tacı ve Allah’ın birer emaneti olduğunu belirterek, her zaman kıymetlerinin bilinmesi ve önem verilmesi gerektiğini, her başarılı erkeğin arkasında başarılı bir kadın olduğu gibi her söyledi.


Köylerimizin ihtiyaçları giderilecek


Karaköprü Belediye Başkanı ve adayı Av. Nihat Çiftçi ise, kadınların evde sözlerinin geçtiği kadar8 artık siyasette de söz sahibi olduklarını hatırlatarak, “Kadınlarımız gerçekten başımızın tacıdır. Evimizin sultanı ve söz sahibi olandır. Bizler her zaman sizlere muhtacız. Sizin bu gayretli çalışmalarınızı inkar edemeyiz. Yine de çok çalışacağız ve seçimi kazanacağız inşaallah. Çünkü Karaköprü için yaptıklarımız meydanda, daha yapacak çok işlerimiz var” diye konuştu.


Sağlık çalışanlarına karanfil


Daha sonra Karaköprü’deki Sağlık Merkezlerini ziyaret eden Milletvekili Emin Önen, Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi ve eşi Sema Çiftçi, Kadın Kolları Başkanı Fadime Aydın, Belediye Meclis üyeleri Eda Çakmaklı, Ümran Bilim, Vildan Polat ve üyeleri Doktorlar ve sağlık çalışanlarına Tıp Bayramı nedeniyle karanfil hediye ettiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Babacan, DEVA kadında zirvesinde konuştu

Babacan, DEVA kadında zirvesinde konuştu

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık