Ana Sayfa Siyaset Neden Avukat Mehmet Karavar?

Neden Avukat Mehmet Karavar?

Ak parti Şanlıurfa milletvekili aday adayı Mehmet Karavar'a Sosyal medyadan Adnan Altınsulu ait olan desteklemek için bir yazı paylaştı.

Giriş Tarihi: 3 Mayıs 2018 Perşembe 11:12
Neden Avukat Mehmet Karavar?

Neden Avukat Mehmet Karavar?

Şanlıurfa’nın en köklü ve büyük ailelerinden, KIRVAR AŞİRET'inin reisi, eski milletvekili Ahmet KARAVAR'ın oğludur. Aile geleneği olarak siyasetle iç içe yetişmiş olan Sayın Karavar, aynı zamanda yine aile büyükleri izinde hareket ederek halka hizmet ve çözüm üretmekten hiçbir zaman geri durmamıştır. İşte tam da bu noktada, aynı amaca hizmet eden Ak Parti çatısı altında yoluna devam etmektedir.
Gerek aileden gelen, gerekse Ak Parti vizyonundan gelen tek millet tek devlet fikriyle yapılan hizmetlerde birliğin bütünlüğün gücüne inanarak, Türk- Kürt -Zaza –Alevi-Sünni ayrımcılığı gözetmeden yol almıştır, bundan sonra da böyle devam edeceğine inancımız sonsuzdur.
Sahip olduğu siyasi,hukuki birikimi ve özverisini, mesleğiyle de temellendirerek adaletli hizmet anlayışıyla çalışmalarına yön vermektedir. Amacı sade ve sadece millete hizmettir. Başkasının derdini dert bilip çözüme ulaştırmak, bu vatana hizmet etmek tek gayesidir. Azim ve inançla çıktığı bu yolda, samimiyetle yüreğini ortaya koyarak yaptığı ve yapacağı çalışmaları, genç yaratıcı zihinlere de; çalışkan, iyi bir vatansever olma yolunda ışık tutacaktır.
Ülkemiz ve Şanlıurfamızın birlik dolu geleceği için, çalışkanlığı ve güçlü iletişimiyle bu kutsal görevde çok faydalı olacağına inanıyorum. Şanlıurfa’nın da kendisini yalnız bırakmamasını temenni ediyorum…

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Atanan 3 bakan yemin etti

Atanan 3 bakan yemin etti

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık