Ana Sayfa Siyaset Miting Değil Köy Gezisi VİDEO

Miting Değil Köy Gezisi VİDEO

Ak parti Akçakale belediye başkanı Abdulhakim Ayhan çıktığı köy gezilerinde halkın yoğun sevgisiyle karşılaştı

Giriş Tarihi: 9 Mart 2014 Pazar 17:30
Miting Değil Köy Gezisi VİDEO

Ak parti Akçakale belediye başkanı Abdulhakim Ayhan seçim çalışmaları kapsamında Sevimli,Tilkili, Ohali ve  Kepezli köylerini ziyaret ederek halkın yogon sevgisiyle karşılaştı.

Yerel seçimlerde köylerinde oy kullanması dolaysıyla bütün köyleri bir bir dolaşarak oy isteyen Akçakale Ak Parti belediye başkan adayı Abdulhakim Ayhan, sevimli köyüne giderek seçmenlerinden oy istedi. Oldukça yoğun bir ilgiyle karşılanan başkan Ayhan burada halka seslendi.başkan Ayhan yaptığı konuşmada:Değerli ablalarım değerli kardeşlerim sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyorum.Biz yaklaşık 5 yıldır belediye başkanlığı yapıyoruz. İnanınki hiçbir zaman aşiret ayırmak sızın eşit mesafede durmaya çalıştık. Bütün aşiretlere eşit bir şekilde hizmet etmeye çalıştık. Ama yeni yasa ile beraber tüm köylerimiz mahalle oldu. Onun için burada hem alt yapıyı hem de üst yapıyı yapacağıma buradan söz veriyorum dedi.

Düzenlenen köy gezilerine ak parti Akçakale belediye başkanı Abdulhakim Ayhan’ın yanı sıra Ak parti Şanlıurfa milletvekili Halil Özcan, İŞKUR genel müdür yardımcısı Ali Akay,Akçakale Esnaf ve sanatkarlar odası başkanı Ömer Ay, Şöförler odaı başkanı Halil Ayhan, bu seçimde belediye encümenliği için aday olan encümen üyeleri katılım gösterdi.

 

İşte köy gezilerinden ayrıntılar;

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa DEVA Partisi'nden 'Kadına Şiddet Açıklaması'

Urfa DEVA Partisi'nden 'Kadına Şiddet Açıklaması'

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık