Ana Sayfa Siyaset MHP’lı Güneş: Cumhur İttifakına Gölge Düşürmeyin

MHP’lı Güneş: Cumhur İttifakına Gölge Düşürmeyin

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mahmut Güneş,” Cumhur ittifakına gölge düşürmeyin yoksa bu yaptığınız “İHANET” olur.”

Giriş Tarihi: 8 Haziran 2018 Cuma 01:36
MHP’lı Güneş: Cumhur İttifakına Gölge Düşürmeyin

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mahmut Güneş Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda MHP tüm kadrolarıyla köy, mahalle, şehir merkezi demeden tüm kadrolarıyla Cumhur İttifakı’na çalışırken Cumhur İttifakı ortağı AK Parti’nin ise aynı hassasiyeti göstermediğini vurguladı.

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklama da Türk Divan Şairi Fuzuli’nin manidar bir sözüyle AK Parti’ye gönderme yapan MHP İl Başkanı Güneş paylaşımında şu ifadelere yer verdi.

“Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil” demiş şairimiz.

“Tüm gücümüzle ittifakı vurguluyoruz”

24 Haziran’daki Cumhur İttifakı’na Genel Başkanımızın talimatı ile tüm kadrolarımızla gönülden destek vermiş ve bu bütün medya paylaşımlarımızda, seçim reklamlarımızda, afişlerimizde, seçim araçlarımızda ve adaylarımızın sahada birebir bütün söylemlerinde vurgulanmıştır. Ama maalesef aynı hassasiyeti ittifak ortağımızdan görememekteyiz.

“Bakıyorum İttifak Ortağımızın Öncelikleri Değişmiş”

Bizim birinci önceliğimiz Cumhur İttifakı adayımız olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın birinci turda seçilmesiyken, bakıyorum da ittifak ortağımızın öncelikleri değişmiş, menfaatleri ve kendi seçilme kaygıları ön planda tutulmuştur.

“MHP Cumhur İttifakını anlatırken ortağımız 2 İlçeye Ağırlık veriyor”

Biz bütün ilçelerde Cumhur İttifakını anlatmaya çalışırken sizler ise 1 milyon 70 bin seçmen nüfusuna sahip Şanlıurfa da, İttifaka desteği belli ve Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisi artık sınanmayacak derecede olan ve oy oranı 80 bin civarındaki Harran ve Akçakale’ye, Bakanınızla, milletvekillerinizle, Büyükşehir belediye başkanınızla, ilçe başkanlarınızla yoğunlaşıp geri kalan 1 milyon seçmeni olan diğer ilçeleri ihmal etmeniz çok düşündürücü ve abesle iştigaldir.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DP'li Uysal, Turgut Özal 'Gerçek bir devlet adamıydı'

DP'li Uysal, Turgut Özal 'Gerçek bir devlet adamıydı'

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık