Ana Sayfa Siyaset MHP’de Ceylanpınar Seçim Bürosu Açılışı

MHP’de Ceylanpınar Seçim Bürosu Açılışı

MHP MYK üyesi Şanlıurfa milletvekili adayı İbrahim Özyavuz MHP Şanlıurfa milletvekili adayları, il teşkilatı ve Ceylanpınar ilçe teşkilatının katılımlarıyla Ceylanpınar’da Salih Kalemli Ecevit Çiftçi ve Ahmet Turan’ın hazırladıkları seçim bürolarının açılışını yaptı.

Giriş Tarihi: 3 Haziran 2018 Pazar 17:20
MHP’de Ceylanpınar Seçim Bürosu Açılışı

Ceylanpınar girişinde ceylantepe de yüzlerce kişi tarafından coşkuyla karşılanan Özyavuz açılış sonrası yaptığı açıklamada;
‘’Sevgili Ceylanpınar halkı her gelişimizde bizleri sevgi ve coşkuyla karşılıyorsunuz bugün burada bulunma sebebimiz seçim bürolarımızın açılışı vesilesiyle sizinle bir arada olup sizleri dinlemek
Biz Ceylanpınar’a uzak değiliz Ceylanpınar ile aramızda kan bağımız var, dostluk bağımız var hepinizle gönül bağımız var. Ceylanpınar’ın göçerler sorununu, devlet üretme çiftliğindeki sorunlarını ve kangren yarasına dönüşmüş olan Ceylanpınar merkezdeki tapu sorununu medya aracılığıyla sürekli gündeme getiriyorum. Biz bugüne kadar yetkili mercilerde olmadığımız için her ne kadar sorunları çözemesekte elimizden geldiği kadar bir kısmını çözmeye çalıştık. 24 Haziran sonrası yetkiyi aldığımızda bu sorunları kökten çözecek kadrolarımız bulunuyor.
Önümüzdeki 24 Haziran seçimleri Türkiye Cumhuriyeti’nin milli bekasının devamının seçimi olacaktır. Birinci önceliğimiz Sayın Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk turda seçilmesidir, İkinci önceliğimiz ittifak ortağı olan MHP’nin parlamentoda daha çok milletvekili ile temsil edilmesidir.
MHP’nin sizlerin üzerinde bir hakkı var. Bildiğiniz üzere 15 Temmuz gecesi Ankara’da tüm kamu Binalarının ışığı sönmüşken ışıkları yıldız gibi parlayan bir karargah vardı o karargah MHP binasıydı. İçinde bulunan da sayın Devlet Bahçeli’ydi .’’ Dedi.

 

 
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Atanan 3 bakan yemin etti

Atanan 3 bakan yemin etti

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık