Ana Sayfa Siyaset Merder Eğitim Merkezinden Türkiye Geneli Sınav

Merder Eğitim Merkezinden Türkiye Geneli Sınav

Merder Eğitim Merkez, öğrencilerine YGS öncesi 28.02.2014 Cuma günü Türkiye geneli sınav yapacaktır.

Giriş Tarihi: 24 Şubat 2014 Pazartesi 13:32
Merder Eğitim Merkezinden Türkiye Geneli Sınav

SODES kapsamında finanse edilen Merder Eğitim Merkezi, YGS sınavı öncesi öğrencilerine prova niteliğinde deneme sınavı yapmaya devam ediyor. 28.02.2014 Cuma günü sabah 09:00 ve öğle 14:00 saatlerinde yapacağı sınava tüm öğrencileri beklemektedir.

 

Bu güne kadar öğrencileri için sayısız deneye sınavı yapan merder eğitim merkezi ocak ve şubat ayında 1’er adet Türkiye geneli deneme sınav yapmış, bundan sonra da 3 adet deneme daha yapacak toplamda 5 adet  Türkiye geneli sınav yapmayı hedeflemektedir.

 

 

Konu ile ilgili açıklama yapan merder eğitim merkezi koordinatörü Yusuf yavuz söyle dedi.

 

 

“Merder Eğitim Merkezi yönetimi olarak öğrencilerin eğitim adına her şeyi yapmak istiyoruz. Bundan dolayı öğrencilerimiz için gece gündüz çalışıyoruz.Onlar için kaliteli ortam, kaliteli öğretmen, kaliteli yayın… vb konularda çok titiz davranıyoruz.Öğrencilerimizi hayalindeki üniversitelere yerleştirmek için  Türkiye geneli sınavlara ihtiyaç duyduklarını biliyoruz. Bundan dolayı YGS öncesi öğrencilerimize toplam 5 adet deneme sınavı yapacağız. Bu denemeler öğrencilerin hangi konuda eksiklerini olduğunu tespit edip , o eksiklerin nasıl gidereceğimize öğretmenlerimizle beraber karar veriyoruz.Öğretmenlerimiz bunun için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan gece gündüz öğrenciler için çalışarak o eksikleri gideriyorlar. İnşallah öğrencilerimiz  istedikleri üniversiteye yerleştirir ve sayısız başarılardan birini sağlamız oluruz.” dedi


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fatih Erbakan:  3. ittifak için görüşmeler yapıyoruz

Fatih Erbakan: 3. ittifak için görüşmeler yapıyoruz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık