Ana Sayfa Siyaset MANCI MESLEĞİMİZİ HAK ETTİĞİ YERE GETİRECEĞİZ

MANCI MESLEĞİMİZİ HAK ETTİĞİ YERE GETİRECEĞİZ

Emlakçılar Odası Başkan Adayı Enver Mancı, "Mesleğimizi hak ettiği yere getireceğiz" dedi.

Giriş Tarihi: 28 Şubat 2014 Cuma 20:21
MANCI MESLEĞİMİZİ HAK ETTİĞİ YERE GETİRECEĞİZ

Emlakçılar odası başkan adayı enver mancı açıklasında şunları söyledi. Adaylığını açıklayan Enver Mancı, başkan seçilmesi durumunda yapacakları çalışmaları anlattı. Mancı, "Oda üyelerimize, adaylığımızı ilanımızdan çok ülkemizin en gözde illerinden biri olan şanlıurfa`mızın finansal yapı itibarı ile en büyük meslek dalı olan emlak sektörünün artık kendine yakışır hak ettiği yere gelmesinin ilk adımıdır. urfamızda emlak sektörü, urfa'nın büyümesine, gelişimine ayak uyduramamış ve gerisinde kalmıştır. İşte bizim oda oda yönetimine talip olma isteğimizin temel nedeni budur. Sektörümüzün artık büyüklüğüne yakışır temsilini sağlamak için biz bu yola çıktık. Bu yola çıkarken de mesleğimizin öncelikli sorunlarını, bu sorunların çözüm tespitlerini ilerleyeceğimiz yol haritasını bir bir belirledik" dedi.

Vatandaşlar ile emlak ofisleri arasında hizmet bağı oluşturmak istediklerini kaydeden Mancı, "Vatandaş ile emlak ofisleri arasındaki hizmet bağını oluşturmak, bu bağ ile insanların emlak ofislerinden alışverişin gerek alıcı gerek satıcı açısından bazı riskleri ortadan kaldırmak ve güvenli alışverişin rahatlığı algısını oluşturmaktır. Kendi üyelerimizin artık bir emlak müşavirliği danışmanlığı şeklinde hareket etmesi için bütün alt yapıyı kendilerine sunmak, üyelerimizin emlak, pazarlama, halkla ilişkiler, proje geliştirme anlamında donanımlarını yükseltmek için gerekli büyün eğitim ve programlardan faydalanmasını sağlamaktır" ifadelerini kullandı.

Enver Mancı ayrıca, "Benim ve çalışma arkadaşlarımın oda yönetimine talip olma nedenimiz de temel itibari ile budur. Artık imza değerimiz olmalıdır. Gelişen, büyüyen Türkiye'de mesleğimizin imzası gerek resmi kurumlar gerek bankalar tarafından kabul görmelidir. İmzamız kıymetli olmalıdır" diye konuştu.

Etiketler
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Babacan: ‘Esnaf can derdinde, Saray vergi peşinde’

Babacan: ‘Esnaf can derdinde, Saray vergi peşinde’

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık