Ana Sayfa Siyaset Malatyalılardan AK Parti'ye Destek

Malatyalılardan AK Parti'ye Destek

Şanlıurfa Malatyalılar Dernek Başkanı Ahmet Doğan, beraberindeki heyet ile birlikte, AK Parti Eyyübiye ilçe başkanı Süleyman Elgün ve yönetim kurulu üyelerine nezaket ziyaretinde bulunup destek verdiler.

Giriş Tarihi: 21 Aralık 2013 Cumartesi 03:49
Malatyalılardan AK Parti'ye Destek

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden başkan Süleyman Elgün, ''Şanlıurfa Malatyalılar Derneğinin yapmış oldukları ziyaretlerinden dolayı dernek Başkanı Ahmet Doğan ve beraberindekilere teşekkür etti. Sohbet havasında gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Elgün, “Şanlıurfa Malatyalılar derneğinin bu şehirde ikamet eden hemşerilerinin birlik ve beraberliğin sağlanması, örf, adet ve kültürlerinin yaşatılması açısından çok önem arz ediyor. Bunun için de hemşeri derneklerini çok önemsiyorum. Hemşeri dernekleri o şehirde yaşayan kendi illerinden olan insanların belli bir kültür ahlak üzerine yaşamasına ön ayak olmalı, onların içerisinden sosyal sıkıntıya düşüp yolun dışına çıkacak olanları da korumalı diye düşünüyorum.”dedi.

 

Şanlıurfa Malatyalılar Dernek başkanı Ahmet Doğan ise ''Bilindiği üzere AK Parti Eyyübiye ilçemiz ve AK Parti Eyyübiye ilçe başkanlığı yeni kuruldu. AK Parti Eyyübiye ilçe Başkanı Süleyman Elgün ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etmek fikir alış verişinde bulunmak ve destek vermek için buradayız. Bizleri güzel karşıladıkları için başta ilçe başkanımız Süleyman Elgün'e ve yönetim kuruluna teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyoruz. Dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Babacan: ‘Cumhurbaşkanı, yanlış kararlarla harcadığınız yüz milyarlarca dolar için millete açıklama borcunuz var’

Babacan: ‘Cumhurbaşkanı, yanlış kararlarla harcadığınız yüz milyarlarca dolar için millete açıklama borcunuz var’

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık