Ana Sayfa Yerel Kolsuzoğlu'dan Yeni Yıl Mesajı

Kolsuzoğlu'dan Yeni Yıl Mesajı

İş adamı Fevzi Kolsuzoğlu, Yeni yıl dolaysıyla bir mesaj yayınladı

Giriş Tarihi: 31 Aralık 2020 Perşembe 14:02
Kolsuzoğlu'dan Yeni Yıl Mesajı

Milletçe birlik ve beraberlik içerisinde, birbirine kenetlenmiş, daha güçlü bir ülke olarak, geleceğe daha bir güvenle bakarak yeni bir yıla daha girmek üzere olduğumuz bu günlerde üzüntü ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakıyoruz.

Yaptığımız her işte olduğu gibi, geride kalan bir yılın da muhasebesini yaparken, 2021 yılının en iyi şekilde geçmesi için hangi adımları atmamız gerektiğini düşünmeli, zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi en verimli şekilde değerlendirmeliyiz. Kendimize güvenerek, geleceğe iyimserlikle bakarak başarılara yenilerini eklememiz gerekir. Hedefimiz dünya ile birlikte yaşayan ve onunla yarışan bir Türkiye içerisinde şehrimizin de yerini almasıdır.

Yeni yılın yeni umutlar ve heyecanlar getirmesini, 2020 yılında yaşanan terör, doğal afetler ve ekonomik kriz gibi olumsuzlukların 2021 yılında yaşanmamasını temenni ediyorum.

Bu duygularla 2021 yılının şehrimiz, ülkemiz, milletimiz, devletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, barış, huzur ve kardeşlik dolu bir dünya dileklerimle tüm hemşerilerime selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Vali Erin, Şanlıurfaspor'u Yanlız Bırakmadı

Vali Erin, Şanlıurfaspor'u Yanlız Bırakmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık