Ana Sayfa Yerel Kolsuzoğlu'dan Berat Kandili Mesajı

Kolsuzoğlu'dan Berat Kandili Mesajı

İş adamı Fevzi Kolsuzoğlu,Berat kandili dolaysıyla bir mesaj yayınladı.

Giriş Tarihi: 26 Mart 2021 Cuma 12:42
Kolsuzoğlu'dan Berat Kandili Mesajı

11 Ayın sultanı mübarek Ramazan Ayının habercisi, bu mübarek aydan önceki son kandil gecesi olan Berat Kandiline ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu gece idrak edeceğimiz Berat Kandili; ilahi rahmetin bütün alemleri kuşattığı, yapılan ibadetlerin kat kat sevaba dönüştüğü, af ve mağfiret kapılarının ardına kadar açıldığı, tüm İslam alemi için çok önemli bir gündür.

Bu mübarek gecede her dini günümüzde olduğu gibi, küslükleri unutacağız, kardeşliğin tesisi için geçmişte yapılan hatalardan tövbe edeceğiz.

Böylesine önemli bir günde, Allah hepimizin bağışlananlardan olmasını nasip eylesin. Bu önemli geceyi, ülkemiz, milletimiz, devletimiz ve dünya için barış ve kardeşliğin tesis edilmesi yolunda dualar ederek, tüm ölmüşlerimizin, şehitlerimizin ruhlarına dualar göndererek geçirebilmeyi Allah bizlere nasip eylesin.

Bu duygu ve düşüncelerle, değerli hemşerilerimizin mübarek Berat Kandilini tebrik eder, vatanımıza, devletimize ve bizlere hayırlar getirmesini temenni eder, selam ve saygılarımızı sunarım.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Malatya'da iltica soruşturmasında görevden almalar başladı: Sıra Ceylanpınar'da mı?

Malatya'da iltica soruşturmasında görevden almalar başladı: Sıra Ceylanpınar'da mı?

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık