Ana Sayfa Yerel Koli değil iş istiyor! Kendisine uzanacak yardım elini bekliyor

Koli değil iş istiyor! Kendisine uzanacak yardım elini bekliyor

RHA AJANS/RHA) – Şanlıurfa’da yaşayan 58 yaşındaki Mehmet Emin Maraş, kendisine uzanacak yardım elini bekliyor. Maraş, yetkililerden yardım ve koli değil iş istiyor.

Giriş Tarihi: 14 Ocak 2021 Perşembe 16:49
Koli değil iş istiyor! Kendisine uzanacak yardım elini bekliyor

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesine bağlı Şair Nabi Mahallesi’nde ikamet eden 58 yaşındaki 2 çocuk babası Mehmet Emin Maraş, yetkililerden kendisine yardım elinin uzatılmasını bekliyor.

BAŞVURMADIĞI YER KALMADI

Şair Nabi Mahallesi’nde ikamet eden 58 yaşındaki 2 çocuk babası Mehmet Emin Maraş, belediye, kurumlar, Valilik olmak üzere kentte başvurmadığı yer kalmadı. Ama kendi söylemine göre, kimse kendisine iş için yardımcı olmadı.

İŞKUR’A YÖNLENDİRDİLER AMA SONUÇ YOK!

58 yaşındaki 2 çocuk babası Mehmet Emin Maraş, gittiği her kurumda tek bir söz duydu, “İŞKUR’a git.” Maraş, İŞKUR’a her defasında gitti gitmesine ancak İŞKUR’dan geçici olarak da olsa kendisine bir iş verilmedi.

KOLİ GÖNDERİYORLAR!

Mehmet Emin Maraş, belediyelere ve kurumlara giderek iş konusunda kendisine yardımcı olunmasını istedi. Ancak belediye ve kurumlar Mehmet Emin Maraş’a iş vermek yerine not alıp yardım kolisi yolladılar. KOLİ DEĞİL İŞ İSTİYOR! Geçimini sağlamak adına yardım istemediğini belirten Mehmet Emin Maraş, yetkililerden ve kurumlardan yardım kolisi değiş iş istediğini ifade etti.

SPOR İŞLERİNDEN ANLIYOR

58 yaşındaki 2 çocuk babası Mehmet Emin Maraş, spor işlerinde anlıyor. Bunun yanında 58 yaşındaki Maraş’ın spor alanında aldığı birçok başarı belgesi ve plakette bulunuyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Günyüzü Derneği'nden İdlip kırsalındaki mazlumlara yardım eli

Günyüzü Derneği'nden İdlip kırsalındaki mazlumlara yardım eli

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık