Ana Sayfa Siyaset Kenan Karataş neler açıklayacak?

Kenan Karataş neler açıklayacak?

Demokrat Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Kenan Karataş'ın özel bir televizyona yaptığı açıklama vatandaşlar arasında merak konusu olurken, bazı isimlerinde konudan rahatsız olduğu ifade edildi.

Giriş Tarihi: 11 Mart 2014 Salı 00:06
Kenan Karataş neler açıklayacak?

Karataş, Karaköprü’de yıllardan beri süre gelen talan ve peşkeş iddialarını Pazartesi bu akşam saat 22.30'da GTV'de yayınlanan Siyasetin S'si programında açıklamaya hazırlanıyor. Önemli dosyalarla ekranlara çıkması beklenen Karataş'ın neler konuşacağı bazı kesimlerde tedirginlik yarattı.

 

Karataş ne demişti? Şimdi kısaca bir göz atalım!

 

Biz yıllar önce Karaköprü'nün vurgunun başkenti olduğunu dile getirmiştik. Ve Türkiye'de vurgunun, peşkeşin ve talanın en yoğun şekilde Karaköprü'de yaşandığını ifade etmiştik. Mücadelemizde bu yönde olmuştu. Defalarca ekranlara çıkıp peşkeşleri kamuoyuyla paylaşmıştık.

 

Ama ne yazık ki bugüne kadar hiç bir yetkili mercii bu konuya bu iddialara duyarlı olmamıştı. Yani anlayacağınız her zaman ki gibi peşkeşleri ortaya çıkarmayı, vatandaşlarımızla paylaşmayı ve gerekli resmi belgeleri bulmayı kendimize görev edindik. Ve araştırmalarımız sonucu iddia ettiğimiz gibi Karaköprü'nün taşını toprağını sattıklarına şahit olduk. Hatırlarsanız bazı isimler bir tek yerin satıldığına dair ispat olursa onursuzuz demişlerdi. Biz şimdi sadece bir yerin değil onlarca yerin nasıl peşkeş çekildiğini kimlere çekildiğini açıklamaya hazırlanıyoruz. Duyduklarınız sizleri hayrete düşürmekle kalmayacak, bugüne kadar vurguncuları başa getirdiğiniz için vicdan azabı duyacaksınız.

 

İlimizde görev yapan ulusal ve yerel basın önünde sine vizyon şeklinde yapacağımız peşkeş açıklamaları sadece Karaköprü'nün değil Türkiye'nin gündemine oturacak niteliktedir.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kadınlara “karı” diyen Yalçınkaya’ya tepki! DEVA ve CHP’den cevap

Kadınlara “karı” diyen Yalçınkaya’ya tepki! DEVA ve CHP’den cevap

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık