Ana Sayfa Siyaset KARAVAR'AK PARTİ'DEN ADAY ADAYIMI?

KARAVAR'AK PARTİ'DEN ADAY ADAYIMI?

Avukat Mehmet Karavar,Aldığımız bilgiye göre 24 Haziran milletvekili seçiminde Ak parti'den aday adaylığını önümüzdeki günlerde resmi Müracaatını yapması bekleniyor.

Giriş Tarihi: 22 Nisan 2018 Pazar 23:41
KARAVAR'AK PARTİ'DEN ADAY ADAYIMI?

Ak parti 24 Haziran’’da seçim kararı aldıktan sonra Şanlıurfa’da Miletvekili aday adayı kulisleri başlamaya başladı.Eski milletvekili Ahmet Karavar’ın oğlu Avukat Mehmet Karavar’ın aday adayı olacağı belirtildi.Avukat Mehmet Karavar, Meșru bir siyasetin icrasi için;Liyakat sahibi,adaletli,bilgili,tecrübeli, cesaretli; Halkın değerlerine vakıf bir yönetici olan Avukat Mehmet Karavar’ın Önümüzdeki günlerde AK parti'den aday adaylık  resmi müracaatını yapması bekleniyor.

AVUKAT MEHMET KARAVAR KİMDİR?

Mehmet Karavar.Şanlıurfa'nın Sıverek ilçesinde 01.07.1976  tarİhinde doğdu.İlk, orta ve lise eğitimini Kocaeli’ de tamamlamıştır. Üniversite hayatına Azerbaycan Bakü Devlet Üniversitesinde uluslararası Hukuk Fakülteside ihtisas yapmıştır. Diyarbakır Dicle Üniversitesi hukuk fakültesinde eğitimini tamamlayarak serbest avukatlık mesleğini icra etmektedir.  Evli beş çocuk babası olan Mehmet Karavar aktif olarak avukatlık mesleği ile beraber, çiftçilik yapmaktadır.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DP'li Uysal, Turgut Özal 'Gerçek bir devlet adamıydı'

DP'li Uysal, Turgut Özal 'Gerçek bir devlet adamıydı'

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık