Ana Sayfa Siyaset Karataş'ın Açıklayacağı Dosya Merak Konusu Oldu

Karataş'ın Açıklayacağı Dosya Merak Konusu Oldu

Demokrat Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Kenan Karataş'ın özel bir televizyon kanalına yaptığı açıklamada vatandaşların arasında merak konusu olurken, bazı isimlerinde rahatsız olduğu ifade edildi.

Giriş Tarihi: 8 Mart 2014 Cumartesi 17:59
Karataş'ın Açıklayacağı Dosya Merak Konusu Oldu

Karataş'ın mikrofonlara yaptığı açıklamaların Karaköprü'nün kaderini değiştirecek nitelikte olacağı kanısını akıllara getirdi.Karataş ne demişti?Şimdi kısaca bir göz atalım !


Biz yıllar önce Karaköprü'nün vurgunun başkenti olduğunu dile getirmiştik.Ve Türkiye'de vurgunun,peşkeşin ve talanın en yoğun şekilde Karaköprü'de yaşandığını ifade etmiştik.Mücadelemizde bu yönde olmuştu.Defalarca ekranlara çıkıp peşkeşleri kamu oyuyla paylaşmıştık.


Ama ne yazık ki bugüne kadar hiç bir yetkili mercii bu konuya bu iddialara duyarlı olmamıştı.Yani anlayacağınız her zaman ki gibi peşkeşleri ortaya çıkarmayı,vatandaşlarımızla paylaşmayı ve gerekli resmi belgeleri bulmayı kendimize görev edindik.Ve araştırmalarımız sonucu iddia ettiğimiz gibi Karaköprü'nün taşını toprağını sattıklarına şahit olduk.


Hatırlarsanız bazı isimler bir tek yerin satıldığına dair ispat olursa onursuzuz demişlerdi.Biz şimdi sadece bir yerin değil onlarca yerin nasıl peşkeş çekildiğini kimlere çekildiğini açıklamaya hazırlanıyoruz.Duyduklarınız sizleri hayrete düşürmekle kalmayacak,bugüne kadar vurguncuları başa getirdiğiniz için vicdan azabı duyacaksınız.


İlimizde görev yapan ulusal ve yerel basın önünde sine vizyon şeklinde yapacağımız peşkeş açıklamaları sadece Karaköprü'nün değil Türkiye'nin gündemine oturacak niteliktedir.

 YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Babacan: ‘Esnaf can derdinde, Saray vergi peşinde’

Babacan: ‘Esnaf can derdinde, Saray vergi peşinde’

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık