Ana Sayfa Siyaset Karataş, önemli açıklamalarda bulundu

Karataş, önemli açıklamalarda bulundu

Demokrat Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Kenan Karataş Kanal Urfa\'da yayınlanan \"Siyaset Gündemi\" adlı programda halk iradesinin çoğunluğunun kendisinden yana olduğunu söyleyerek, seçim süreciyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Giriş Tarihi: 25 Şubat 2014 Salı 21:39
Karataş, önemli açıklamalarda bulundu

DP Karaköprü adayı Karataş açıklamalarında şunları söyledi : “Kamuoyunda bazı iddialar var.Bu iddiaların doğru olup olmadığını halkımızın taktirine bırakıyorum.Bazı belediye başkan aday adaylarının aday olabilmek için parti merkezlerine ya da burada ki bazı isimlere yüklü miktarda para ödedikleri söylenmektedir.Aynı şekilde diğer bir adayın ise 15-20 trilyonla ifade edilebilecek meblağları seçim için ayırdığı bilinmektedir.Bizde diyoruz ki bir aday bu rakamları iyi niyetle ya da halka hizmet etmek adına bunu yapmıyor.

 

İnanın bu adaylar yatırdıkları bu paranın karşılığını bizlerden ve kamu mallarından kat kat fazlasıyla çıkaracaklardır.Yani halka yönelik hizmete fırsat kalmayacak,kaslarını doldurmak için seçime harcadıkları parayı tahsil etmek için vurgunlarına devam edeceklerdir”.

 

 

 

“Duyarlı Ve Allah Korkusu Olan Vatandaş Bunlara İtibar Etmemelidir”

 

 

 

Karataş, “Bakın parayla ve çeşitli yalan vaatlerle kardeşlerimizi kandırmaktadırlar. Yarın makama geçtikleri an kimseyi tanımayacaklardır.Yine kasalarını doldurmak için çabalayacaklardır.Bazı güç odaklarını yanlarına alarak halkı ve ilçemizde yaşayan yabancı misafirlerimizi görmemezlikten gelmektedirler.Yaptıkları tüm yolsuzlukları kutsal dinimizi perde etmekten dahi kaçınmamaktadırlar.Biz güç odakları ve oy odaklarının adayı değiliz biz halkın iradesiyiz,biz her kesimin adayıyız.Kimseye ayrıcalık tanıma durumunda olmayacağız.

 

Ben buradan halkımızdan bir ricada bulunmak istiyorum.Seçim süreci sona doğru gelmektedir.Adayları iyice analiz etmeleri gerekmektedir.Soyguna ve hırsızlığa adı karışmış,aile belediyeciliğini ön plana çıkarmış adaylara tercihte bulunmamalılar.Çünkü hırsıza bilerek oy vermek aynı suçu işlemek anlamına gelmektedir.Ve dinimizce büyük vebal altına girilmiş olunacaktır.15 yıllık hırsızlık mazisine ve bunlara sebep olanlara derslerini vermek zamanı gelmiştir.

 

Ben,duyarlı ve Allah korkusu olan tüm kardeşlerime güveniyorum.Halk iradesi bizi istiyor.Ve inanıyorum ki hırsızlığa,peşkeşe hayır diyen kardeşlerim bizi tercih edecektir” dedi.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kadınlara “karı” diyen Yalçınkaya’ya tepki! DEVA ve CHP’den cevap

Kadınlara “karı” diyen Yalçınkaya’ya tepki! DEVA ve CHP’den cevap

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık