Ana Sayfa Yerel Karakuş'dan Berat Kandili Mesajı

Karakuş'dan Berat Kandili Mesajı

Türk Eğitim sen şube başkanı Hikmet Karakuş,Berat kandili dolaysıyla bir mesaj yayınladı.

Giriş Tarihi: 26 Mart 2021 Cuma 13:00
Karakuş'dan Berat Kandili Mesajı

Karakuş  yayınladığı mesajında, “Sonsuz bir hayata doğru yolumuza devam ettiğimiz ve geçici bir süs olan bu dünyadan gerçek ahiret yurduna ulaşmadan önce pişmanlıklarımız ve affedilmemiş hatalarımızdan dolayı Rabbimizin huzuruna varmamak adına Berat’ımız için bizlere bir fırsat daha veren Yüce Rabbimize hamdolsun. Berat’ın yegane sahibi yüce Allah’tır. Yaptıklarımızla, amellerimizle Berat’ımızı almak ise bizlerin elindedir. Berat’ımız için affı çokça seven ve affı geniş olan Yüce Rabbimize bu gecede çok daha fazla sığınmalı ve affımız için daha çok dua etmeliyiz.

İslam coğrafyasında ve bugünlerde ülkemizde dolaşan fitnenin boşa çıkması için, kararan kalplerin ferahlaması, kin ve nefretle yoğrulmuş söz ve davranışların yerini huzur atmosferinin alması için O’na bu gecede daha fazla yakarmalıyız.

Bu vesile ile Ramazan Ayı’nın habercisi Berat Kandili’ne kavuşturan yüce mevlaya hamd ediyor, Yüce rabbimden beratımızı almamızı sağlayacak hayırlı bir ömür vermesini diliyor, tüm hemşerilerimin Berat Kandil’ini kutluyorum” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kızılkoyun nekropolünde ‘Turizm Şehri Şanlıurfa’ konulu fotoğraf sergisi

Kızılkoyun nekropolünde ‘Turizm Şehri Şanlıurfa’ konulu fotoğraf sergisi

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık