Ana Sayfa Yerel İşte yarınki ASKF seçiminde oy kullanacak kulüp ve delegeler!

İşte yarınki ASKF seçiminde oy kullanacak kulüp ve delegeler!

(RHA AJANS/RHA) - (RHA AJANS/RHA) - Şanlıurfa ASKF Başkanlığı seçimi yarın yapılacak. Seçimde Adnan Yükselir ve Mehmet Aktaşoğlu yarışacak.

Giriş Tarihi: 26 Mart 2021 Cuma 23:11
İşte yarınki ASKF seçiminde oy kullanacak kulüp ve delegeler!

yapılamayan  Şanlıurfa ASKF Başkanlığı seçimi yarın yapılacak.

Yapılacak seçimde Adnan Yükselir ve Mehmet Aktaşoğlu yarışacak.

Yapılacak seçimde toplamda 265 delege yeni başkanını seçmek için sandık başına gidecek.

İşte yarınki ASKF seçiminde oy kullanacak kulüp ve delegeler!

1:KARŞIYAKA SPOR
2:ÇAMLIDERE SPOR
3:YENİ HARAN SPOR
1:MUSA GÜRÜ

2:AHMET ELKIRMIŞ

3:İSMAİL GÜRÜ
1:HALİT KAYA

2:İ.HALİL ÇİÇEK

3:ABDULFATİH YILMAZ
1:AHMET ASLAN

2:MURAT ÖZYAVUZ

3:MEHMET İ.AÇIN
4:TELEKOM SPOR
5:KEÇE SPOR
6:KARAKÖRÜ SPOR
1:FERHAT UZUN

2:SERDAR TEKEŞ

3:İ.HALİL KURAN
1:İBRAHİM TEKATLI

2:SABRİ KARADEMİR

3: MUSTAFA ARIKAN
1:HALİL AKTAŞOĞLU

2:MAHMUT AKTAŞOĞLU

3:İBRAHİM ÇİÇEK
7:BİRECİK SPOR
8:BOZOVA BLD. SPOR
9:BADILI GENÇLİK SPOR
1:İSMAİL KARACAN

2:SELAMİ GÜDER

3:CELAL TAŞ
1:AZİZ UYMAZ

2:ŞAHİN OLGUN

3:MÜSLÜM KARATAŞ
1:FERHAT KARADAG

2:AHMET ARSLAN

3:ABDULKADİR KARADAG
10:YENİ HAL SPOR
11:REHA GENÇLİK SPOR
12:HALFETİ SPOR
1:AHMET ÇİFTÇİ

2:MEHMET KUM

3:AHMET ENMEK
1:MEHMET KILIÇ

2:ABDULLAH AKGÜN

3:M.SALİH GÜL


1:CENGİZ KIZMAZ

2:CUMALİ BÜYÜKEFE

3:ÇAGLAYAN KADİR ÖZGÜL
13:EDESSA SPOR
14:D.S.İ SPOR
15:BİRECİK BLD. SPOR
1:FERHAT EYYÜPOĞLU

2:MAHMUT ERKAN SEZER

3:HASAN BABACAN
1:AHMET BATAN

2:İ.BAKIR UNKUR

3:FERİDUN ŞİMŞEK
1:REŞAT UZUN

2:İ.HALİL YAŞAR

3:MAHMUT YENİGÜN
16: VİRANŞEHİR SPOR
17:TARIM SPOR
18:SURUŞGENÇLİK SPOR
1:NURETTİN KARAKIŞ

2:MURAT SARIOĞLU

3:İSMAİL AKSU
1:NURİ PAKIR

2:FUAT TAYLAN

3:YASİN ALTINGÖZ
1:MUSTAFA YÜKSEL

2:MÜSLÜM YILDIZ

3:BİLAL İPEK
19:11 NİSAN SPOR
20:C.PINAR TİGEM SPOR
21:SİVEREK BLD SPOR
1:MEHMET KOLBUDAK

2:İSMAİL DOĞAN

3:MAHMUT KILIÇ
1:ALİ DAĞ

2:HİKMET TEPEDELEN

3:İ.HALİL YADAR
1:SEDAT GÖKHAN

2:İ.HALİL KUZUCU

3:EMRAH ALTUNDAĞ
22:HİLVAN BLD. SPOR
23:15 TEMUZ SPOR
24:ŞANLIURFABLD SPOR
1:CENAP TORGUT

2:İ.HALİL AYDIN

3:YASİN AYDIN
1:SİNAN GÜNAK

2:MUSTAFA ÇADIRCI

3:KEMAL KAYA
1:HALAF TOKMAKÇI

2:MUSTAF ÖZDEMİR

3:İ.ERHAN EMİROGLU
25:K.KÖPRÜ BLD. SPOR
26:VİRANŞEHİR İDM.SPOR
27V.ŞEHİR SANAYISPOR
1:AHMET ALPAY

2:AHMET POLAT

3:ŞAVAK BAYSAN
1:MURAT ÜÇHİLAL

2:ABDULKADİR İNCİ

3:SİNAN SAKIN
1:FAHRETTİN BAYDAR

2:BARIŞ KARADAĞLI

3:MEHMET EMİN BAYINDIR
28:V.ŞEHİR BLD. SPOR
29:SURUÇ BLD. SPOR
30:YILDIRIM SPOR
1:İBRAHİM EROL

2:MAHMUT GÜLSEROĞLU

3:MAHMUT EKİNCİ
1:ALİ YÜKSELİR

2:FETHİ OK

3:FADIL YÜKSELİR
1:MAHMUT CANBEYLİ

2:VEYSİ TAŞ

3:KEMAL AVCI
31YENİŞEHİR SPOR
32:HARRAN SPOR
33:63 ZİRVE SPOR
1:HASAN KILIÇ

2:MEHMET EMİN KAYDI

3:EMRULLAH KAYDI
1:MEHMET ARSLAN

2:İ.HALİL ARSLAN

3:E.SABRİ ARSLAN
1:HALİL ÇETİN

2:MEHMET DURMAZ

3:MEHMET YAŞAR
34:C.PINAR DEMİR SPOR
35:AKÇAKALE SPOR
36:BAGLARBAŞI SPOR
1:MUSA KÜÇÜKYILDIRIM

2:M.NEDİM HATİPOĞLU

3:ABDURRAHMAN KARAKAYA
1:BOZAN YAVUZ

2:ALİ SAMAR

3:İSMAİL KARTAL
1:MUSTAF SÜRÜCÜ

2:BEKİR BEBE

3:AHMET SÜRÜCÜ
37:ÖZ KARAGEÇİLİ SPOR
38: HALİLİYE SPOR
39:URFA GÜCÜ SPOR
1:BAHATTİN TÜRK

2:MEHMET GENÇOĞLU

3:MAHMUT YAŞAR
1:ABDULKADİR SARAÇ

2:A.FEHMİ BARUT

3:M.EMİN BAYLAN
1:ÖMER PENSE

2:MEHMET KUŞ

3:MUSTAFA ALTUNSOY
40:ŞANLIPOLAT SPOR
41:PİRSUS SPOR
42:FATİH SPOR
1:İBRAHİM ALTUN

2:DENİZ YÜKSELİR

3:FARUK GÜN
1:HALİL YİĞİT

2:MEHMET ALTUN

3:SERDAR YÜKSELİR
1:HASAN DELİBAŞ

2:KEMAL SÜT

3:MUSTAFA ÇUBUKÇU
43:SEFA SPOR
44:SİVEREK GENÇLİK SPOR
45:YENİCE SPOR
1:ALİ AKKUŞ

2:HÜSEYİN TOPRAK

3:HALİL GÜLÜ
1:MEHMET SİNAN İZOL

2:RAMAZAN KESKİN

3:RECEP AKDAĞ
1:HÜSEYİN GÖKTAŞ

2:İMAM GÖKTAŞ

3:MUHRİP GÖKTAŞ
46:YAYLAK GENÇLİK SPOR
47:EYYUBİYE BLD. SPOR
48:ŞUTİM SPOR
1:ALİ EKİNCİ

2:MAHMUT EKİNCİ

3:ÖMER YILDIRIM
1:ALİ ŞAZ

2:AHMET KÜÇÜK

3:HALİL MÜJDE
1:LATİF KAYA

2:ÖMER GÜNEŞ

3:MAHMUT ALTUN
49:BAĞMANCI SPOR
50:63 EMİN GÜCÜ SPOR
51:DÖVÜŞ SPOR
1:MAHMUT DOGAN

2:NECMETTİN BAĞMANCI

3:MEHMET BAĞMANCI
1:MEHMET FİDAN

2:ADNAN ASLAN

3:ÖMER TOPRAK
1:METİN ŞİMŞEK

2:ABDULVAHAP POLAT

3:CUMA YAKIŞIK
52:GELİŞİM SPOR
53:ATLI  SPOR
54:GÜZELŞEHİR SPOR
1:M. EMİN ŞEKER

2:ÜMİT BALTA

3:CENGİZ BALA
1:ZEYNELABDİN GERGER

2:SEDAT ASLAN

3:EYYÜP AYNELİ
1:ABDULLAH ASLAN

2:SALİH KELEOĞLU

3:İ.BAKIR ATAŞOĞLU
55:ASYA SPOR
56:KARACADAĞ

SPOR
57:NARLIDERE SPOR
1:MUSTAFA AĞASLAN

2:MAHMUT AĞASLAN

3:İ.HALİL AĞASLAN
1:ALİ MALKOÇ

2:MUSTAFA KOŞAR

3:MAHMUT KIŞLAR
1:YUSUF AKTAŞOĞLU

2:M.MURAT AKTAŞOĞLU

3:ALİ AKTAŞOĞLU
58:GÖBEKLİ TEPE SPOR
59:GAPGENÇLİK SPOR
60:ANADOLU GENÇLİK SPOR
1:CUMA DEMİR

2:BÜLENT ZORBA

3:İ.HALİL ERTEM
1:MEHMET İPEK

2:MEHMET AĞASLAN

3:FURKAN ALAKUŞ
1:YILMAZ BAKİ

2:ÖMER FARUK SEZER

3:TURAN VERMEZ
61:KARTAL GÜCÜ SPOR
62:EYYUBİYEGENÇLİKSPOR
63:HARRAN GENÇLİK SPOR
1:YAKUP CANBEYLİ

2:ADEM KAYA

3:M.CİHAN CANBEYLİ
1:OSMAN ARĞAN

2:İBRAHİM ARĞAN

3:SALİH ŞİPAK
1:HÜSEYİN YILDIZ

2:ÖMER GÖNÜL TAŞ

3:SALİH TOK
64:RIŞVANLI SPOR
65:OKÇULUK SPOR
66:KENDİR SPOR
1:FETHİ ÖZDEMİR

2:AHMET BAĞIL

3:SEYYİT MÜCAHİT SEYYİT
1:M.FEVZULLAH ALKAN

2:OSMAN ÇAKMAK

3:AHMET KARA
1:MURAT BASYAN

2:AZİZ BASYAN

3:MEHMET BASYAN
67:GENÇLİK SPOR
68:EDESSA 7 YILDIZ SPOR
69:İŞİTME ENGELİLER SPOR
1:SADIK ASLAN

2:FADIL ÇİÇEK

3:M.MURAT BAĞIŞ
1:AHMET KILIÇ

2:İ.HALİL ÇİÇEK

3:HACİ KILIÇ
1:AHMET ÇEKİLMEZ

2:MUSTAFA BEBE

3:ABDULKADİR BEBE
70:GAP SPOR
71:UHUD SEFA SPOR
72:EDESSA BİLEK GÜREŞİ SPOR
1:ABDULSELAM ÖNCÜ

2:MEHMET AKTAŞ

3:RESUL HALAT
1:ŞEHMUS GÜLTEKİN

2:M.EMİN YILDIRIM

3:MURAT ÜKÜNÇ
1:ADEM BAYUK

2:ÖMER DODANLI

3:ABDULLAH DURMUŞ
73:BİRECİK MEZRA SPOR
74:SANCAKTAR SPOR
75:ANKA SPOR
1:İBRAHİM KARA

2:İBRAHİM KARA

3:HALİL KARA
1:AZİZ KOYUNCU

2:İ. HALİL AVCI

3:M. SEDAT BEYAZGÜL
1:HALİT DEMİRTAŞ

2:ADLAN YAPICI

3:ABDULLAH CANBEYLİ
76:UYANIŞ SPOR
77:AKÇAKALE BLD.SPOR
78:EYYÜP SPOR
1:İSMAİL BUZ

2:ASLAN DOGAN

3:AHMET ARSLAN
1:HASAN GÖK

2:İSA YILDIZOĞLU

3:ABDULHAKİM YEŞİLDAĞ
1:İSMAİL BENGİ

2:KASIM ÖZBAY

3AKİF ALİCAN
79:DOĞAN YILDIZ SPOR
80:CEYLANPINAR SPOR
 
1:CUMA BUCAK

2:MEHMET ÇİFTÇİ

3:SİNAN ELDEN
1:AHMET AYHAN

2:AHMET ÖZ GÜNEŞ

3:İ.HALİL DAKAK

 

           AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU TABİ DELEGELER

1:MEHMET AKTAŞOĞLU
9:İBRAHİM DEMİRKAN
17:HASAN İPEK
2:ADNAN YÜKSELİR
10:MURAT ALKAN
18:M.FAZIL LOĞAN
3:İMAM ÇEVİKKER
11:SERHAT AYAYDIN
19:SEYİT KULAK
4:NİHAT ÇAKIR
12:İBRAHİM KAHRAMAN
20:AHMET SAÇIKIRMIZI
5:MAHMUT KARAHAN
13:İ.HALİL DURMAZ
21:AZİZ YARDIMCI
6:HÜSEYİN ÇADIRCI
14:SAİT AKDAĞ
22:ALİ AVCI
7:MUSTAFA OCAK
15:MESUT İNAYETOĞLU
23:HABİP KAVAK
8:M.EMİN ONHAN
16:ALİ ÖZGÖTÜRÜCÜ
24:MAHMUT YÜKSELİR
25:MURAT CANBEYLİ
26:HALİT GÜNEŞ

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz SON DAKİKA.. Hafta Sonu Kısıtlama 3 güne çıkarıldı

SON DAKİKA.. Hafta Sonu Kısıtlama 3 güne çıkarıldı

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık