Ana Sayfa Siyaset Hilvan'da Resul Bebe'nin ayak Sesleri

Hilvan'da Resul Bebe'nin ayak Sesleri

CHP Hilvan Belediye Başkan Adayı Eğitimci Resul Bebe, seçim büro açılışında Hilvan halkına hitap ederken projelerimle geliyorum dedi.

Giriş Tarihi: 24 Şubat 2014 Pazartesi 13:09
Hilvan'da Resul Bebe'nin ayak Sesleri

CHP Hilvan Belediye Başkan Adayı Resul Bebe İnönü caddesinde bulunan seçim büro açılışı görkemli bir şekilde açıldı.

 

Yaklaşık 3 bin kişinin katılımı ile gerçekleşen seçim bürosu açılışına katıldılar. Hilvan İlçesi’nde CHP Hilvan Belediye Başkan Adayı Resul Bebe’ye ilgi çok büyüktü ve Hilvan halkı Resul Bebe’ye destek vereceklerini belirtiler.

 

Seçim bürosu açılışına CHP eski İl Başkanı Aziz Aydınlık, CHP eski İl Başkan Yardımcısı Murat Yazar, CHP Hilvan Meclis Üyesi Adayı Fuat Aydınlık, Murat Özçelik, CHP eski il Başkanvekili Aydın Paydaş, CHP eski İl Başkan Yardımcısı Mehmet Özçelik, CHP Şanlıurfa il yönetimi ve teşkilat başkanlarından Hakkı Taplamacı Mehmet Aykaç CHP Hilvan ilçe başkanı ve CHP Hilvan ilçe teşkilatı ve Hilvan halkı seçim büro açılışına katılanlar arasındaydı.

 

CHP eski il başkanı Aziz Aydınlık selamlama konuşması yaparak ve CHP adayı Resul Bebe’ye Hilvan halkından destek istedi. Chp Hilvan belediye başkan adayı Resul Bebe yaptığı açıklamada öncelikle Hilvan halkımın hizmetkârıyım, Hilvan için elinden ne geliyorsa yapmaya hazırım ve Hilvan’ın ilçemizin sorunlarını çok iyi biliyorum. Ben inşallah 30 Mart 2014 seçimde belediye başkanı olursam projelerimle geleceğim sizler bunu hak ediyorsunuz işte size bazı projelerimden bahsediyorum. Hilvan halkı için her köye taziye evleri yapacağım, Hayvan besi ve satış tesisi kuracağım, Hilvan için kültür sanat merkezi ve kültür sanat tiyatro salonu, halk ekmek fabrikası kuracağım,1000 kişilik modern otogar Hilvan’a kazandıracağım.

 

Gençlerimiz için 5000 kişilik stadyum, semt halı sahaları ve spor alanları Hilvan’a kazandıracağım. Hilvan halkına yeni modern belediye binası nikah ve konferans salonu kültür merkezi, toplu taşıma projesi, gıda ve giyim bankası binası, toplu konut projesi, modern 2 katlı köy konaklama yerleri, çocuk parkları, rehabilitasyon merkezleri, çok amaçlı etüt merkezi, Hilvanlı kadınlarımıza yönelik istihdam, modern hamam, yarı olimpik semt havuzları, kilit taşı üretim tesisi,50 iş yeri kapasiteli modern sebze hali, sokak kütüphanesi, kitap ve oyuncak kumbarası, kapalı semt pazarı bunların hepsini siz değerli Hilvan halkı için yapacağıma burada söz veriyorum.

 

Burada sözlerime son veriyorum seçim büro açılışımıza gelen Hilvan halkına CHP il yönetimine CHP Hilvan ilçe başkanımıza, teşkilatımıza, CHP meclis adaylarımıza ve buraya gelen bizleri yalnız bırakmayan dostlarımıza ve partililerimize çok teşekkür ediyorum dedi.

 

Hilvan CHP Belediye Başkan Adayı Resul Bebe İnönü caddesinde bulunan seçim büro açılışından sonra Hilvan halkıyla ve partililer ile birlikte yenilen yemekten sonra karşılıklı sohbet ederek sona erdi.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fatih Erbakan:  3. ittifak için görüşmeler yapıyoruz

Fatih Erbakan: 3. ittifak için görüşmeler yapıyoruz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık