Ana Sayfa Siyaset HDP Şanlıurfa’da dur durak bilmiyor

HDP Şanlıurfa’da dur durak bilmiyor

Şanlıurfa- HDP’nin Urfa Milletvekili adayları dur durak bilmeden devam ettirdikleri seçim çalışmalarına bugünde Urfa’nın geneline dağılarak sürdürdü. Gittikleri her yerde seçmenlerin ilgi odağı olan ve birlikte fotoğraf çekme yarışına girilen adaylardan Nimetullah Erdoğmuş, İsmail Telli ve Yusuf Yetim kent merkezindeydi. Merkez ilçelerde esnaf ziyaretleri gerçekleştiren adaylar yurttaşların Kadir gecesini tebrik ederek, HDP’ye destek istediler. Adaylar daha sonra Sırrın Mahallesinde bulunan Cem Evi’ni ziyaret ettiler.

Giriş Tarihi: 10 Haziran 2018 Pazar 01:33
HDP Şanlıurfa’da dur durak bilmiyor

‘HDP URFA’DA ADAYLARININ TAMAMINI MECLİSE GÖNDERECEK’

Adaylardan Ömer Öcalan ve Songül Arpa ise Suruç ilçesine bağlı Kestung, Elizera, Xerabxelil,Mellehemze , Perepere ile Oğan kırsal mahallelerinde büyük bir coşkuyla karşılandı. Heyeti HDP bayrakları, zılgıt ve alkışlarla karşılayan mahalle sakinleri birçok yerde halaylar çekti. HDP’nin tüm Urfa genelinde oylarını ikiye katılacağından emin olduklarını belirten birçok seçmen HDP vekil adaylarının tamamını meclise gönderme kararlılığında olduklarını dile getirdiler.

HDP vekil adayı Aliye Kızıldamar da kendilerine eşlik eden Halfeti HDP İlçe yöneticileriyle birlikte ilçeye bağlı mahallelerde seçmenlerle bir araya geldiler. Yoğun bir çalışma temposu içinde ziyaretlerini sürdüren heyet Argil, Cibin, Aram ve birçok mahallede aile ziyaretleri gerçekleştirdi.

Ayşe Sürücü, Şerif Bendaş Birecik merkez ve kırsal mahallerinde, Nustertin Maçin ise Ceylanpınar ilçesinde aile ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek çalışmalarını sürdürdü.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Atanan 3 bakan yemin etti

Atanan 3 bakan yemin etti

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık