Ana Sayfa Yerel HAYIRLI VE MAHMUTOĞLU AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

HAYIRLI VE MAHMUTOĞLU AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Karaköprü belediye nikah salonunda Tarım İş Adana şube başkanı Mahmut Nazif Hayırlı’nın oğlu Osman Yavuz Hayırlı ile İş adamı Mustafa Mahmutoğlu’nın kızı Sümeyye Mahmutoğlu’nun yapılan nikah töreni görkemli bir şekilde gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 6 Ocak 2021 Çarşamba 17:43
HAYIRLI VE MAHMUTOĞLU AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Hayırlı Ve Mahmutoğlu ailesinin nikah töreni sosyal mesafeye ve maske takmaya özen gösterildi.

Karaköprü nikah salonunda olan Hayırlı Ve Mahmutoğlu ailesinin nikahını Karaköprü belediye başkanı Metin Baydilli kıydı.Nikahı Tarım İş genel başkanı İlhami Polat,İş adamı Bekir Mahmutoğlu nikah şahitliğini yaptılar.

 

Karaköprü belediye başkanı Metin Baydilli, Nikahta Hayırlı ve Mahmutoğlu ailesine hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Tarım İş Genel başkanı İlhami Polat ise bende her iki aileye hayırlı olsun temennilerinde bulunuyorum burada yol arkadaşımız başkanımız Mehmet Nazif Hayırlı kardeşime rabbim hayırlı torunlar nasip etsin dedi.

Hayırlı ve Mahmutoğlu ailesin nikah törenine Tarım iş genel başkanı İlhami Polat,Türk İş Adana bölge temsilcisi Edip Gülnar,Bereket fıstık yönetim kurulu başkanı İş insanı İsmail Bereket,Karaköprü belediyesi meclis üyesi Bahattin Bereket,Hayırlı ve Mahmutoğlu ailesinin yakınları katıldı.

Tarım İş sendikası Adana şube başkanı Mahmut Nazif Hayırlı ise bende bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarıma ve akrabalarıma çok teşekkür ederim.Ayrıca genel başkanım İlhami Polat,Türk iş Adana bölge temsilcisi Edip Gülnar beye ve Karaköprü belediye başkanımız Metin Baydilli’ye tüm misafirlerimize çok teşekkür eder ayaklarına sağlık dedi.Nikah töreninde davetli misafirler genç çiftlerle hatıra fotoğrafı çekerek nikah töreni sona erdi.Bizde Urfasiyaseti.Com ailesi olarak genç çiftlere hayırlı olsun temennilerinde bulunuyoruz.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Başkan Ayşe Çakmak’tan Başkan Fatma Şahin’e iade-i ziyaret

Başkan Ayşe Çakmak’tan Başkan Fatma Şahin’e iade-i ziyaret

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık