Ana Sayfa Yerel Hasene Sosyal Yardımlaşma Derneği’nden kurban organizasyonu

Hasene Sosyal Yardımlaşma Derneği’nden kurban organizasyonu

(RHA AJANS/RHA) - Hasene Sosyal Yardımlaşma Derneği kurban organizasyonu başlattı.

Giriş Tarihi: 27 Haziran 2020 Cumartesi 23:34
Hasene Sosyal Yardımlaşma Derneği’nden kurban organizasyonu

Hasene Sosyal Yardımlaşma Derneği Kurban Bayramı için kurban organizasyonu başlattı. Hasene Sosyal Yardımlaşma Derneği, kurban hisse bedelini 750 lira olarak belirledi. Bağış yağmak isteyenler https://hasene.org.tr/bagis/ adresinden bağış yapabilecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan Hasene Sosyal Yardımlaşma Derneği ŞanlıurfaGönüllü Temsilcisi şu ifadeleri kullandı: “Kurban gerek fert gerekse toplum açısından çeşitli yararlar taşıyan malî bir ibadettir. Kişi kurban kesmekle Allah'ın emrine boyun eğmiş ve kulluk bilincini koruduğunu canlı bir biçimde ortaya koymuş olur. "Kurbanın Hikmeti Paylaşmaktır" ilkesinden hareketle yıllardır olduğu gibi bu sene de Hasene Derneği olarak tüm mazlum ve mağdurlar için sizlerle el ele bir Kurban Kampanyası başlatıyoruz.

Bir hisse bedeli 750 TL’dir. Sayın Yağlıtaş şunları ekledi; Sadece Şanlıurfa özelinde bile bu organizasyona çok ihtiyacı olan aileler var bazıları belki aylardır evine et alamıyor, biz kurban organizasyonlarıyla onların sofralarına bir parça et koyabiliriz, onları bir nebze olsun mutlu edebiliriz, onların da yüzünü güldürebiliriz. Aslında derin düşünürsek, yardımcı olmakla gerçekte inşallah biz de gülmüş oluyoruz. Hayırsever tüm halkımızı derneğimizin online hesaplarına bağışta bulunmaya davet ediyoruz.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tarihi kalede temizlik ve bakım çalışmalarına başlandı

Tarihi kalede temizlik ve bakım çalışmalarına başlandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık