Ana Sayfa Siyaset HAMURKESEN KÖYÜ AK PARTİYİ BAĞRINA BASTI

HAMURKESEN KÖYÜ AK PARTİYİ BAĞRINA BASTI

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ve AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi, seçim çalışmaları kapsamında Hamurkesen köyünü ziyaret ettiler.

Giriş Tarihi: 4 Mart 2014 Salı 00:43
HAMURKESEN KÖYÜ AK PARTİYİ BAĞRINA BASTI

Seçim çalışmaları kapsamında Şanlıurfa’ya gelen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ile birlikte Hamurkesen köyüne giden AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi, kadınlar, gençler ve köylüler tarafından sevgi ile karşılanarak adeta bağrılarına bastılar.


Başkan Çiftçi, Hamurkesen köylülerin hitaben yaptığı konuşmada; “bizler burada bir olmuşuz beraber olmuşuz birlikte Karaköprü olmuşuz birlikte AK Parti olmuşuz inşallah rabbimin izni ile 1 Nisan sabahında bizlerin sorumluluğu başlayacaktır. Bakın değerli Hamurkesen’li kardeşlerim bizler öyle boşu boşuna vaatlerde bulunmayız. 2009’da Karaköprü için vaatte bulunduğumuzda insanlar, -acaba yapabilirler mi? -bu sorumluluğun altından kalkabilirler mi? diye düşünüyorlardı ama şimdi Karaköprü Şanlıurfa’nın parlayan yıldızı bölgenin yıldızı oldu nerden nereye geldiğini gördük Allah Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan razı olsun” dedi.


Büyük bir kalabalıkla karşılanan Bakan Çelik ise yaptığı konuşmada; “Değerli Hamurkesen’liler bildiğiniz gibi 2011 seçimlerinde de köyünüze gelmiştik görüşmüştük. Bugünde yeni bir seçim için sizlerin huzurlarındayız. Hizmeti görecek olan parti AK Parti’dir. Bunun dışında hizmeti verecek bir partinin olmadığını bilmenizi istiyorum.


İki buçuk yıldır Şanlıurfa’ya ve Karaköprü’ye neler yaptığımızı köylere hangi hizmetleri başlattığımızı hepiniz biliyorsunuz. Onun için hizmet edecek olan bu harekete Sayın Başbakanımızın öncülüğünde ki bu partiye sizlerden daha büyük bir destek istiyoruz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Babacan: ‘Esnaf can derdinde, Saray vergi peşinde’

Babacan: ‘Esnaf can derdinde, Saray vergi peşinde’

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık