Ana Sayfa Siyaset Halil Özcan, Kanaat Önderleri İle Bir Araya Geldi

Halil Özcan, Kanaat Önderleri İle Bir Araya Geldi

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili adayı Halil Özcan seçim çalışmalarına devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaş gezisi gerçekleştiren AK Aday Özcan diğer yandan ise Kanaat Önderleri ve Muhtarlar ile bir araya gelerek 24 Haziran seçimleri için istişarelerde bulunuyor.

Giriş Tarihi: 7 Haziran 2018 Perşembe 04:02
Halil Özcan, Kanaat Önderleri İle Bir Araya Geldi

Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi M. İlhami Günbeği ev sahipliğinde, Eyyübiye ilçesi Peyamlı Kırsal Mahallesinde gerçekleşen iftar yemeğine AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Halil Özcan, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi M. İlhami Günbeği ve AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal ile çok sayıda muhtar ve Kanaat önderi katıldı.

İftar yemeği öncesi konuşma yapan AK Aday Özcan, “Eyyübiye ilçesi Peyamlı bölgesin de muhtar ve kanaat önderlerimiz ile iftar yemeğinde bir araya geldik. Şuan bir seçim sürecindeyiz ve gittiğimiz her yerde Allah şükür iyi karşılanıyoruz, halkımızın desteği tamdır” dedi.

Halil Özcan, Payamlı 24 Haziran Seçimlerinde İnşallah Üstüne Düşeni Yapacaktır

Payamlı mahallesinde 24 Haziran seçimlerinde üstüne düşeni yapacağını belirten AK Aday HaLİL Özcan,”Peyamlı mahallemiz 24 Haziran seçimlerinde tercihlerini AK Parti ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan yana kullanacaklardır. Halkımız ülkemiz üzerinde oynanan oyunun farkında ve kardeşliğimizin hedefte olduğu aşikardır. Şuana kadar da kardeşliğimizi hiç bir terör gurubun oyuncağı yapmadan muhafaza etmişizdir. Amacımız bizden sonraki nesillere birlik, beraberliğimiz aktarmak” şeklinde onuştu.

Mehmet Ekinci, Yüzyılın Seçiminde Bölge Halkı’nın AK Parti’ye Desteği Devam Ediyor

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, “Peyami bölgesinde bulunan Kanaat Önderi ve muhtarlarımız ile birlikteyiz. Peyamlı bölgesi her daim AK Parti destek olmuş ve hiç bir zaman desteklerini esirgememişlerdir. İnanıyorum ki 24 Haziran seçimlerine doğru ilerlerken desteklerine devam edeceklerdir. Bizlerde her daim onlarla berber olmaya devam edeceğiz. Yüzyılın seçiminde bölge halkına düşen AK Parti ve Cumhurbaşkanımız desteklemektir bugün ki ziyaretlerimizde bu desteği fazlası ile görüyoruz” dedi.

Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi M. İlhami Günbeği, “Muhtar ve Kanaat önderlerimiz ile birlikte 24 Haziran seçim sürecini konuştuk. 24 Haziran seçimleri ülkemiz için gerçekten önemli ve bölge olarak her daim AK Partiye destek olmuştur ve bu seçimde de desteklerin sürdüreceklerine inanıyorum” şeklinde konuştu.

AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal ise, “Eyyübiye bölgesinde yaşayan insanlarımızın 24 Haziran seçimlerinde AK Parti ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceklerinden eminim” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Atanan 3 bakan yemin etti

Atanan 3 bakan yemin etti

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık