Ana Sayfa Siyaset HALİL ÖZCAN BİR GÜNDE 25 KIRSAL MAHALLEYİ ZİYARET ETTİ

HALİL ÖZCAN BİR GÜNDE 25 KIRSAL MAHALLEYİ ZİYARET ETTİ

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, seçim çalışmaları kapsamında Ceylanpınar, Harran ve Eyyübiye’de kırsal mahalleleri ziyaret ediyor. AK Aday Halil Özcan bir günde 25 kırsal mahalleyi ziyaret ederken 24 Haziran’da rekor oy alacaklarını söyledi.

Giriş Tarihi: 8 Haziran 2018 Cuma 01:16
HALİL ÖZCAN BİR GÜNDE 25 KIRSAL MAHALLEYİ ZİYARET ETTİ

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, mahalle gezileri, esnaf ziyaretleri, kanaat önderleri ve STK’lara ziyaretler gerçekleştiriliyor. Halil Özcan dün STK ziyaretlerinin ardından Eyyübiye’ye bağlı Atatürk, Örenli, Kırçiçeği, Dilimli, Uğurlu, Ayrancı, Yağmurlu, Akmağara, Şuayip Şehri, Bakırtaş, Büyük Düzlük, Dolu Tepe, Olgunlar, Küpeli, Yakacık, Ahmet karave Seksenler kırsal mahallelerini ziyaret etti.

 

AK Vekil Halil Özcan daha sonra Harran’a bağlı Türkoğlu ve Damlasuyu kırsal mahallelerini ziyaret etti. Halil Özcan Harran’dan sonra Ceylanpınar’a bağlı Büyükçaylı, Büyüktatlıca, Küçüktatlıca kırsal mahallelerini ziyaret etti. Mahalle ziyaretlerinde vatandaşlar ve kanaat önderleri ile bir araya gelen Halil Özcan 24 Haziran seçimlerinin önemini anlatarak destek istedi. Kırsal Mahalle sakinleri AK Kadroları destekleyeceklerini belirtirken Türkiye’nin kaderinin AK Parti’ye bağlı olduğunu savundular.

 

Seçim çalışmaları için aralıksız olarak çalışan AK Aday Halil Özcan mahalle gezileri öncesinde esnaf ziyareti ve STK ziyaretleri yaptığını hatırlatırken yaptığı açıklamada “Allah’a çok şükür gittiğimiz her yerde insanlarımızın en önemli özelliklerinden birisi bayrak, vattan ve milletin yanında olmaları ve bütün oynanan oyunların farkında olmaları. Vatandaşlarımız şer odalıklarının bir olarak Türkiye’ye karşı bir saldırı içerisinde olduğunu da biliyor. Gittiğimiz hey yerde önemli olan Türkiye, bayrak, vatan ve Cumhurbaşkanımız Erdoğan diyorlar. Türkiye’nin kaderinin AK Parti’nin kaderine bağlı olduğunun bilincindeler. Onun için gittiğimiz her yerde çok rahatız. İnşallah 24 Haziran’da ova dediğimiz Ceylanpınar, Harran, Eyyübiye ve Akçakale bölgesinden rekor bir oy alacağız” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DP'li Uysal, Turgut Özal 'Gerçek bir devlet adamıydı'

DP'li Uysal, Turgut Özal 'Gerçek bir devlet adamıydı'

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık