Ana Sayfa Siyaset Haberimiz üzerine istifalar başladı! Sıra diğerlerinde

Haberimiz üzerine istifalar başladı! Sıra diğerlerinde

RHA AJANS/RHA) - Şanlıurfa Ak Parti İl Yönetimi’ne seçilen Yusuf Aktaşoğlu örnek bir davranışa imza atarak eski görevinden istifa edip yüzünü partiye döndü. Aktaşoğlu'nun istifasının ardından bir istifa da Cuma Ağaç'tan geldi. Gözler şimdi de partide görev alıp birden çok yerde görev alanlara çevrildi.

Giriş Tarihi: 18 Şubat 2021 Perşembe 21:16
Haberimiz üzerine istifalar başladı! Sıra diğerlerinde

Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın canlı bağlantıyla katıldığı AK Parti Şanlıurfa 7. Olağan İl Kongresi, 11 Nisan Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Tek liste ile seçime gidilen kongrede, Abdurrahman Kırıkçı, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığına seçildi.

AKTAŞOĞLU’NDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Şanlıurfa Ak Parti İl Yönetimi’ ne seçilen Yusuf Aktaşoğlu örnek bir davranışa imza attı. Aktaşoğlu, yönetime seçilir seçilmez önceki görevi olan Turkuaz A.Ş Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa ederek yüzünü partiye döndü. Aktaşoğlu’nun bu hamlesi kentte takdirle karşılandı. Yaşanan bu gelişmeden sonra Ruha Haber Ajansı istifayı "Aktaşoğlu örnek bir davranışa imza attı! Peki diğerleri de istifa edecek mi?" başlığıyla gündeme taşıdı. Ruha Haber Ajansı'nın haberinden sonra bir istifa daha geldi. BELSAN A.Ş'de görev yapan Cuma Ağaç'ta mevcut görevinden istifa ederek yüzünü partiye döndü.

YA DİĞERLERİ?

Yusuf Aktaşoğlu’nun bu hareketinden sonra gözler şimdi de partide görev alıp birden çok yerde görev alanlara çevrildi. Aysel Göncü gibi yönetime girip bir veya birden çok yerde görev alanlarında benzer bir harekette bulunup bulunmayacağı ise merak konusu oldu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DP'li Uysal'dan insan Hakları Eylem Planı Açıklaması

DP'li Uysal'dan insan Hakları Eylem Planı Açıklaması

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık