Ana Sayfa Siyaset Güvenç’ten Urfa Barosu’na Ziyaret

Güvenç’ten Urfa Barosu’na Ziyaret

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç, Şanlıurfa Barosunu ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 15 Mart 2014 Cumartesi 01:38
Güvenç’ten Urfa Barosu’na Ziyaret

Kendisi de İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olduğu bilinen Celalettin Güvenç, Hukukçu kimliği münasebetiyle Şanlıurfa Barosunda meslektaşlarıyla bir araya geldi.

 

Şanlıurfa Baro Başkanı Ali Fuat Bucak ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan Celalettin Güvenç,  Şanlıurfa Barosu Toplantı Salonunda avukatlarla fikir alışverişinde bulundu.

 

Burada bir açıklama yapan Şanlıurfa Baro Başkanı Ali Fuat Bucak, AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’e Şanlıurfa Barosuna göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederek, “Benim Başkanlığım döneminde olsun; önceki İrfan Beyin Başkanlığı döneminde olsun Celalettin Güvenç her zaman baromuza yakınlık gösterdi. Sorunlarımızı çözmeye çalıştı, hiçbir talebimizi geri çevirmedi. Bundan dolayı kendisine o dönem için bir teşekkür borcumuz var. Teşekkür ediyorum” dedi.

 

Açıklamanın ardından toplantı salonundaki yönetim kurulu üyeleriyle tokalaşan Celalettin Güvenç, meslektaşlarına gösterdikleri ev sahipliğinden dolayı teşekkür etti

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DP'li Uysal'dan insan Hakları Eylem Planı Açıklaması

DP'li Uysal'dan insan Hakları Eylem Planı Açıklaması

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık