Ana Sayfa Siyaset Güvenç ve Kaçar’dan Atmanlar Derneğine ziyaret

Güvenç ve Kaçar’dan Atmanlar Derneğine ziyaret

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaçar ve AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç, seçim çalışmaları kapsamında Atmanlar Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Av. Mehmet Yılmayan tarafından düzenlenen mahalle toplantısına katıldı

Giriş Tarihi: 7 Mart 2014 Cuma 01:12
Güvenç ve Kaçar’dan Atmanlar Derneğine ziyaret

Beraberinde AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi Zeki Kurt, Haliliye ilçe Başkanı Av. İbrahim Halil Kızılelma, Belediye Meclis üyeleri Ahmet Kaytan ve Mustafa Tepe ile gittikleri Atmanlar Derneğinde, göstermiş olduğu duyarlılıktan dolayı dernek üyelerine teşekkür eden Celalettin Güvenç, gecenin geç saatlerine kadar Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın davasına gönül vererek, Şanlıurfa için, memleket için ve gençliğin geleceği için burada toplanmalarından dolayı toplanan kalabalıktan duyduğu memnuniyetini dile getirdi.


AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaçar ve AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç'i beraberindeki heyeti Atmanlar Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Dernek Başkanı Av. Mehmet Yılmayan, AK Parti Haliliye Belediye Başkan Aday Adayı Adem Atmani ve Ak Parti Haliliye belediye meclis üyesi adayi Mehmet Toprakin yanı sıra Atmanlara bagli 26 köy Muhtarlarıda    çok sayıda dernek üyesi karşıladı...


Gençler bizim için önemli


“Siz gençlerimiz bu bilinçte olduğunuz müddetçe Şanlıurfa’ya ve Türkiye’ye hiçbir şey olmaz” diyen Celalettin Güvenç, herkesin bir şeyler söylediği ortamda asıl olanın bir şeyleri yapmak olduğuna dikkat çekerek, “Gençler bizim için önemli; Akıllı ve beraber olursak, namuslu yönetimlerin emrinde çalışırsak Türkiye 150-170 milyonu da besler” dedi.


Başbakanımızı destekleyelim


9 Mart Pazar günü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlıurfa’da gerçekleştireceği tarihi mitinge herkesi davet eden Celalettin Güvenç, “Başbakanımızı destekleyelim ki; Suruç Tünelinin yanında Hilvan Sulamasını, Bozova’daki 2. kısım sulamaları da, Viranşehir’i de sulayalım. Mücadelemiz gençliğimiz için, geleceğimiz içindir” diye konuştu.


Şanlıurfa’da AK bir sayfa açacaklarını sözlerine ekleyen Celalettin Güvenç, milletin belediyesini kuracaklarını, belediyenin kapılarını sonuna kadar açacaklarını söyleyerek, “Bizim hesap vereceğimiz merci millettir. Bizim; gururumuz, dayanağımız, hesap vereceğimiz, hizmet edeceğimiz yegane yerde 1milyon 800 bin Şanlıurfalıdır” şeklinde konuştu.


30 Mart akşamı kutlu yürüyüşe devam edeceğiz


AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaçar ise, 30 Mart akşamı büyük bir zaferle kutlu yürüyüşe devam edeceklerini dile getirerek, toplantıyı düzenleyen Atmanlar Derneği Başkan ve üyelerine teşekkürlerini ifade etti.


Düzenlenen tanışma ve kaynaşma toplantısına yaklaşık olarak 3 bin kişi katılım gösterdi...

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Başkan YILDIZ, İlçe Başkanlarıyla Görüştü

Başkan YILDIZ, İlçe Başkanlarıyla Görüştü

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık