Ana Sayfa Siyaset Güvenç, Tek bir oy, bin oyunu bozar

Güvenç, Tek bir oy, bin oyunu bozar

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Emin Önen ve AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç, seçim çalışmaları kapsamında Hayat-ı Harrani mahallesinde Seçim Bürosunun açılışına katıldı.

Giriş Tarihi: 12 Mart 2014 Çarşamba 21:59
Güvenç, Tek bir oy, bin oyunu bozar

Vatandaşların büyük bir teveccühü ile karşılanan Celalettin Güvenç, vatandaşlarla selamlaştıktan sonra kalabalıkla birlikte söyleyen AK parti şarkılarına eşlik etti.

Daha sonra vatandaşlara seslenen Celalettin Güvenç, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’nin çeşitli illerinde yüzbinlerin toplandığı mitinglerin milletin uyanışının göstergesi olduğunu kaydederek, “Artık halkı eskisi gibi kandıramıyorlar. Sandığa sahip çıkalım. Küskünlüğe, kırgınlığa asla izin vermeyelim. Bu dava Ahmet Mehmet davası, sadece Recep Tayyip Erdoğan davası değil; bu dava bütün milletin, ümmetin ve gençliğimizin davasıdır. Tek bir oy bin oyunu bozar ve bilin ki; bizim Allah’tan ve sizden başka kimsemiz yok. Sizin de gücünüzü göstereceğiniz yer Pazar günü Topçu Meydanıydı, 30 Martta da sandıktır. 30 Mart’ta Dünya Şanlıurfa’nın huzurunu, barışını, kardeşliğini ve desteğini konuşacak” dedi.

9 Mart’ta Topçu Meydanında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a Şanlıurfa’nın sahip çıktığını söyleyen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Emin Önen, “Davanıza, partinize sahip çıktınız, memleketimize sahip çıktınız. Bu seçim artık yerel bir seçim değil; AK Partiyi sorgulayanlara ders verme seçimidir. Belki burada oylarımızla belediye başkanlarımızı seçeceğiz; ama onların şahsında Türkiye’nin istikametini çizeceğiz” dedi.

Konuşmaların ardından Celalettin Güvenç, Emin Önen ile birlikte seçim bürosunun açılışını hep birlikte gerçekleştirdiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Atanan 3 bakan yemin etti

Atanan 3 bakan yemin etti

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık