Ana Sayfa Gündem Gençlik Merkezinden Suriyeli Ailelere Yardım Devam Ediyor

Gençlik Merkezinden Suriyeli Ailelere Yardım Devam Ediyor

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Yenişehir Gençlik Merkezi tarafından ülkelerindeki iç savaş nedeniyle Şanlıurfa'ya gelerek yaşamlarını çadırda sürdüren Suriyeli ailelere yönelik yardımlar devam ediyor.

Giriş Tarihi: 19 Aralık 2013 Perşembe 13:47
Gençlik Merkezinden Suriyeli Ailelere Yardım Devam Ediyor

Yenişehir Gençlik Merkezi yetkilileri tarafından tespit edilen ve maddi durumu iyi olmayan 5 Suriyeli aileye gıda, erzak ve giyecek yardımında bulunuldu.

Konu ile ilgili açıklama yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, "Suriye de artan iç karışıklık yüzünden ülkemize sığınan Suriyeli mülteci kardeşlerimizin özellikle kış mevsimiyle birlikte çetin soğukların artması yaşam şartlarını çok zorlaştırdı. Yenişehir Gençlik Merkezimizin başlatmış olduğu yardım kampanyasını devam ettirerek bu yaraya bir nebzede olsun merhem olmaya çalıştık. Bu konuda duyarlı davranarak kampanyayı başlatan ve ikincisini devam ettiren Yenişehir Gençlik Merkezi çalışanlarına ve üyelerine teşekkür ediyorum" dedi.

Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürü Abdullah Canbeyli, "Çetin bu kış günlerinde çalışanlarımız ve üyelerimiz ile birlikte gerçekleştirdiğimiz ‘Bir Avuç İyilik' projesi ile Suriyeli ailelere yardımlarımıza devam ediyoruz. Bu zor günlerinde Suriyeli kardeşlerimizin yanında olup, onları mutlu etmek çok güzel bir duygu" diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'da terör örgütü PKK/KCK operasyonu: 8 gözaltı

Şanlıurfa'da terör örgütü PKK/KCK operasyonu: 8 gözaltı

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık