Ana Sayfa Siyaset Genç MÜSİAD’da Görev Değişimi

Genç MÜSİAD’da Görev Değişimi

Genç MÜSİAD yönetiminde değişiklik yapıldı.

Giriş Tarihi: 12 Mart 2014 Çarşamba 11:17
Genç MÜSİAD’da Görev Değişimi

Gençlik Kurulu Başkanı Şükrü Akyol’un MÜSİAD Üyeliği’ne geçişi nedeniyle MÜSİAD Gençlik Kurulu Başkanlığı’na Metin Kürkçüoğlu getirildi.

 

MÜSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Abdurrahman Yetkin,tüzük gereği Gençlik Kurulu Başkanı Şükrü Akyol’un MÜSİAD Gençlik Kurulu Başkanlığı’nın tüzük gereği 30 yaş sınırı nedeniyle sonlandığını,Başkan Akyol ile MÜSİAD Üyeliğinde yollarına devam edeceklerini,Gençlik Kurulu’nda göstermiş olduğu başarılı ve özverili çalışmalarını artık MÜSİAD Üyesi olarak görmek istediklerini,hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiklerini belirtti.

 

Başkan Yetkin, Gençlik Kurulu Başkanlığı’na seçilen Metin Kürkçüoğlu’ndan da çıtayı daha da yükseklere taşıyacak çalışmalara imza atmasını temnni ettiklerini belirterek,hayırlara vesile olmasını temenni ettiğini söyledi.

 

MÜSİAD Gençlik Kurulu Eski Başkanı Şükrü Akyol ise yapmış olduğu değerlendirmede kendisiyle birlikte yol alan yönetim kurulundaki arkadaşlarına teşekkür ederken,birlikte güzel ve başarılı çalışmalara imza attıklarını,kendilerine her konuda yardımcı olan Şube Başkanı Abdurrahman Yetkin ve yönetim kuruluna teşekkür ettiğini,bundan sonraki süreçte MÜSİAD Üyesi olarak yoluna devam edeceğini ve üzerine düşen her türlü göreve hazır olduğunu belirtti.

 

Genç MÜSİAD Başkanı Metin Kürkçüoğlu ise konuşmasında başta Şube Başkanı Abdurrahman Yetkin ile MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyelerine,başarılı çalışmalara imza atan Şükrü Akyol ve ekibine teşekkür etti.

 

Başkan Kürkçüoğlu Genç MÜSİAD’ın misyonu ve vizyonuna yakışır çalışmalara imza atacaklarını, Şube Başkanı Abdurrahman Yetkin ve Yönetim Kurulu’ndan her zaman olduğu gibi destek beklediklerini,Şükrü Akyol’unda her zaman birikim ve tecrübelerinden istifade edeceklerini söyleyerek,oluşan yeni yönetimin hayırlara vesile olmasını temenni ettiğini söyledi.

 

Devir-Teslim işleminden sonra Şükrü Akyol’a hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi takdim eden Başkan Kürkçüoğlu,yönetim kurulunu oluşturan arkadaşlarının tanıtımını yaptı.

 

MÜSİAD Gençlik Kurulu’nun yeni yönetimi şu isimlerden oluştu.Başkan Metin Kürkçüoğlu,Başkan Yardımcıları,İ.Halil Satoğlu,Sema Saraç,Mustafa Özay,Gençlik Kurulu Koodinatörü Abdullah Beyazgül,Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Servi,Ayşe Çakır,M.Bilal Yetkin,A.Kadir İşçi,Ömer Aşit,İ.Halil Yılmaz,Kerem Katırcı,Özhan Tavaş,Mahmut Bakan Yunus Şahin ve İbrahim Yeşilok.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP’li Tanal: Şanlıurfa’da acilen sahra hastanesi kurulmalıdır

CHP’li Tanal: Şanlıurfa’da acilen sahra hastanesi kurulmalıdır

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık