Ana Sayfa Siyaset GENÇ BAŞKAN "SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN VARIZ"

GENÇ BAŞKAN "SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN VARIZ"

MHP HARRAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ÖZYAVUZ KÖYLERİ ZİYARET ETTİ

Giriş Tarihi: 26 Şubat 2014 Çarşamba 17:34
GENÇ BAŞKAN

MHP Harran Belediye başkan adayı Mahmut Özyavuz’u misafir eden  köy sakinleri, en büyük problemlerinin elektrik ve su olduğunu belirterek çözüm istiyoruz. Dediler.
Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan  MHP Harran Belediye başkan adayı Mahmut Özyavuz köylülerin sorunlarını dinleyip onlarla sohbet etti.
Köy halkına zulüm yapıldığını ifade eden MHP Harran Belediye başkan adayı Mahmut Özyavuz, “Köylerde su kaynakları olmasına rağmen  elektrik santralinin urfa’da olmasına rağmen halka verilen bu işkence anlamsızdır. Biz bu çileye son vereceğiz. Bunun sözünü sizlere veriyorum. Tek amacımız halkımıza hizmet etmek. Köylerimiz bizimle birlikte hizmete kavuşacak. Sadece su değil yollarda perişan durumda. Günümüzde hala bu bozuk yolların kullanılması utanç vericidir. Bizlere güvenin. Bizim sözümüz sözdür ve her lafımızın arkasındayız. Yapamayacağımız hiçbir şeyin de sözünü vermeyiz.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Babacan: ‘Cumhurbaşkanı, yanlış kararlarla harcadığınız yüz milyarlarca dolar için millete açıklama borcunuz var’

Babacan: ‘Cumhurbaşkanı, yanlış kararlarla harcadığınız yüz milyarlarca dolar için millete açıklama borcunuz var’

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık