Ana Sayfa Yerel Eski Şoförler Odası Başkanı açıkladı: Şoförler için alınan kurtarıcı traktör için kullanılıyor

Eski Şoförler Odası Başkanı açıkladı: Şoförler için alınan kurtarıcı traktör için kullanılıyor

RHA AJANS/RHA) - Eski Şoförler Odası Başkanı Osman Karakeçili, kendi döneminde üyelerinin aidatlarıyla alınan kurtarıcının yolda kalan araçların hizmetini aksatarak köyde traktör taşımak için kullanıldığını açıkladı.

Giriş Tarihi: 27 Ocak 2021 Çarşamba 22:34
Eski Şoförler Odası Başkanı açıkladı: Şoförler için alınan kurtarıcı traktör için kullanılıyor

Eski Şoförler Odası Başkanı Osman Karakeçili döneminde odaya bağlı esnafların verdikleri aidatlarla odaya ait olarak taksici, servisçi, minibüsçü esnafının kullanması için kurtarıcı alındı. Kurtarıcı alındı alınmasına ancak mevcut başkan Mahmut Alkan döneminde odaya ait kurtarıcının köylerde traktör taşımada kullanıldığı görüldü.

“ORASI ŞOFÖRLER ODASI MI, ÇİFTÇİLER ODASI MI?”

Yaşanan olaya bir tepki de Eski Şoförler Odası Başkanı Osman Karakeçili’nden geldi. Eski Şoförler Odası Başkanı Osman Karakeçili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Şoförler odası başkanlığı dönemimde esnafımızın vermiş olduğu aidatlarla, taksici, servisçi, minibüsçü esnafımıza almış olduğumuz kurtarıcıyı şu an mevcut başkan ve yönetimi yolda kalan araçların hizmetini aksatarak köyde traktör yüklemektedir. Mevcut başkana ve yönetime soruyorum orası şoförler odası mı, çiftçiler odası mı? Takdir halkındır.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'da atış poligonunda yangın! İtfaiye müdahale etti

Urfa'da atış poligonunda yangın! İtfaiye müdahale etti

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık