Ana Sayfa Siyaset Ekinci, Seçim Çalışmalarına Köylerde Devam Ediyor

Ekinci, Seçim Çalışmalarına Köylerde Devam Ediyor

AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan adayı Mehmet Ekinci, yerel seçim çalışmaları kapsamında Payamlı Nahyasına bağlı köyleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 25 Şubat 2014 Salı 03:11
Ekinci, Seçim Çalışmalarına Köylerde Devam Ediyor

Beraberinde kesinleşen listelerde yer alan Belediye Meclis Üyesi adayı İlhami Günbeği ile birlikte projelerini anlatan Mehmet Ekinci, Türkiye’de istikrarın sürmesi için AK Parti belediyeciliğinin yerelde ve genelde hizmet anlayışını hissettirebilmek için çalıştıklarını, bu anlayış kapsamında kentlerin modern, çağdaş ve gelişen dünyaya ayak uydurabilecek projelerle hizmet etmeye talip olduklarını belirtti.

 

Yaklaşan yerel seçimler öncesi çalışmalarına hız kesmeden devam eden AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan adayı Mehmet Ekinci Keberli, Çalışkan, Güzel Kuyu, Aşağı Hanedan köylerini ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinleyen Ekinci, “Bildiğiniz üzere önümüzde bir yerel seçim var. Bu yerel seçimde sizlere cani gönülden inanıyorum ki sizler AK Parti'ye sahip çıkacaksınız.

 

Bundan önceki seçimlerde verdiğiniz desteğin daha fazlasını vereceksiniz. Eyyübiye ilçemiz sizlerin desteğiyle birlikte hedeflenmiş olduğumuz rekor oya Allah’ın izniyle ulaşacağız.” dedi.

 

Eyyübiye ilçesinde yapılacak olan yatırımlarla birlikte Eyyübiye’nin Şanlıurfa’da parlayan bir yıldız ilçesi olacağını belirten Ekinci, “Devlet yatırımlarımızın yanı sıra Eyyübiye’nın sosyal donatı projelerine ihtiyaç var. Bu anlamda Eyyübiye ilçemiz için güzel proje hazırladık. İlçemizi çağ atlatacak projeler.

 

Bu projeleri gerçekleştirmek için sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Projelerimizi de yavaş yavaş kamuoyuna açıklıyoruz.

 

Hizmet bizim işimiz, bunun şahidi de sizler olacaksınız. 30 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlerde kazan AK Parti olacak, kazan Eyyübiye ilçemiz olacaktır.” Diye konuştu.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa DEVA Partisi'nden 'Kadına Şiddet Açıklaması'

Urfa DEVA Partisi'nden 'Kadına Şiddet Açıklaması'

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık