Ana Sayfa Siyaset EKİNCİ, SEÇİM ÇALIŞMALARINA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

EKİNCİ, SEÇİM ÇALIŞMALARINA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan adayı Mehmet Ekinci, yerel seçim çalışmaları kapsamında payamlı nahyasına bağlı köyleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 24 Şubat 2014 Pazartesi 20:53
EKİNCİ, SEÇİM ÇALIŞMALARINA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Beraberinde kesinleşen listelerde yer alan Belediye Meclis Üyesi adayı İlhami Günbeği ile birlikte projelerini anlatan Mehmet Ekinci, Türkiye’de istikrarın sürmesi için AK Parti belediyeciliğinin yerelde ve genelde hizmet anlayışını hissettirebilmek için çalıştıklarını, bu anlayış kapsamında kentlerin modern, çağdaş ve gelişen dünyaya ayak uydurabilecek projelerle hizmet etmeye talip olduklarını belirtti.

 

 

Yaklaşan yerel seçimler öncesi çalışmalarına hız kesmeden devam eden AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan adayı Mehmet Ekinci Keberli, Çalışkan, Güzel Kuyu, Aşağı Hanedan köylerini ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinleyen Ekinci, “Bildiğiniz üzere önümüzde bir yerel seçim var. Bu yerel seçimde sizlere cani gönülden inanıyorum ki sizler AK Parti'ye sahip çıkacaksınız. Bundan önceki seçimlerde verdiğiniz desteğin daha fazlasını vereceksiniz. Eyyübiye ilçemiz sizlerin desteğiyle birlikte hedeflenmiş olduğumuz rekor oya Allah’ın izniyle ulaşacağız.” dedi.

 

 

Eyyübiye ilçesinde yapılacak olan yatırımlarla birlikte Eyyübiye’nin Şanlıurfa’da parlayan bir yıldız ilçesi olacağını belirten Ekinci, “Devlet yatırımlarımızın yanı sıra Eyyübiye’nın sosyal donatı projelerine ihtiyaç var. Bu anlamda Eyyübiye ilçemiz için güzel proje hazırladık. İlçemizi çağ atlatacak projeler. Bu projeleri gerçekleştirmek için sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Projelerimizi de yavaş yavaş kamuoyuna açıklıyoruz. Hizmet bizim işimiz, bunun şahidi de sizler olacaksınız. 30 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlerde kazan AK Parti olacak, kazan Eyyübiye ilçemiz olacaktır.” Diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kadınlara “karı” diyen Yalçınkaya’ya tepki! DEVA ve CHP’den cevap

Kadınlara “karı” diyen Yalçınkaya’ya tepki! DEVA ve CHP’den cevap

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık