Ana Sayfa Siyaset EKİNCİ, ÖĞRENCİLERE KİTAP HEDİYE ETTİ

EKİNCİ, ÖĞRENCİLERE KİTAP HEDİYE ETTİ

AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, Gazi Lisesi'ni ziyaret ederek okuldaki öğrencilere hediye kitap dağıtarak büyük sürpriz yaşattı.

Giriş Tarihi: 15 Mart 2014 Cumartesi 19:23
EKİNCİ, ÖĞRENCİLERE KİTAP HEDİYE ETTİ

Şanlıurfa İşadamı İbrahim Toru ile birlikte AK Parti Eyyübiye ilçe Kadın Kolları Başkanı Tuba Pişkin, ilçe yönetim kurulu üyeleriyle Gazi Lisesi’ni ziyaret eden AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, buradaki öğrencilere hediye kitap dağıttı. Okul müdürü Abdülzahit Dalbaşı, öğretmenler ve öğrenciler tarafından karşılanan Ekinci; eğitime verdiği önemi bir kez daha ortaya koyarak burada okuyan Lise öğrencilerine kitaplar hediye edildi.

AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci kitap dağıtım töreninde yaptığı konuşmada Eğitim hakkında Öğrencilere bilgiler verdi. Ekinci konuşmasında   “Büyüyen Şanlıurfa'da Eğitime Destek Projemiz” kapsamında 2013-2014 eğitim dönemi içerisinde Öğrencilerimize eğitim desteği sunmaktayız. Kitaplarımızı öğrencilerimize hediye olarak dağıttık. Eğitimin istenilen derecede şekillendirilebileceğini göstermek amacıyla her türlü imkânı sağlamayı hedeflemekteyiz. Başarının yakalanması da bu tür teşviklerle olmalıdır. Başarıyı teşvik etmek ve başarıyı ödüllendirmek adına bu tür uygulamalarımız devam edecektir” dedi.

Ekinci, ''Bizim amacımız maddi durumu iyi olmayan ailelerimize ve öğrencilerimize hiçbir yük getirmeden onlarında eğitimlerini sürdürmelerine yardımcı olmak. Biz inanıyoruz ki bilinçli ve eğitimli bir toplumla her sorunun üstesinden geliriz. Ülkemizin yarınları eğitimli ve başarılı gençlerimiz sayesinde bugünden daha aydınlık olacaktır Bu duygularla bütün öğrencilerimize üstün ve kalıcı başarılar diliyorum.' şeklinde konuştu.

Şanlıurfa İşadamı İbrahim Toru ise, “Eyyübiye'mizin eğitimine her türlü katkıyı imkânlarımız çerçevesinde vermeye çalışıyoruz. Öğrencilerin memnuniyeti bizler için en büyük mutluluktur. Biz her zaman eğitim camiasının yanında olacağız” dedi.
Ekinci daha sonra öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DP'li Uysal'dan insan Hakları Eylem Planı Açıklaması

DP'li Uysal'dan insan Hakları Eylem Planı Açıklaması

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık